Přejít na výpis diskuzí

Carlos Marín

OSOBNOST 3.10.2007 
23 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Carlos

    Carlos je fenomenální a naprosto nedoceněný zpěvák, který disponuje naprosto neobyčejným hlasem, který je několikrát lepší něž hlasy většiny známějších a oblíbenějších zpěváků!
    • Re: Carlos

      naprosto souhlasím!!!! *3*
  • hana Je opravdu úžasný nejen hlasem,ale i vzhledem! Jsem doslova závislá na hudbě kterou dělají tak skvěle!
    Moc jim fandím a držím palce
  • Jsem z těch "chlapíků" úplně vedle... ale Carlos, to je hlas jako zvon!!!
    Když zaburácí, nemůžu ani dýchat... a když zpívají konkrétně Mama... můj make-up to nikdy nepřežije! :-))) Nádhera!!!!!
  • Od chvíle , kdy začne zpívat on, mi naskočí husí kůže a vrhnou se mi slzy do očí. Úchvatné.
  • Carlost je TORRO - Býk. Plný temperamentu, energie. Když hodí ten svůj vábivý pohled. Snad káždá by mu musela podlehnout. *14*
    • torro..pochybujem
      kdy ,by byl torro,,zbírku kalhotek od fanynek nepotřebuje
      hlas ho delá člověkem
      má užasny dar ,,hlas
      to ostatní s kalhotkami,,je.................a podlehnout ,,každá ??? to snad ,ne.......
  • Všechno NEJNEJNEJ k narozeninám!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Carlosi!!
    Vaše věrná fanynka
    Hanka
  • *3* *3* *14* *14*
    Opět je tu čas,popřát Vám k narozeninám!!!!!!!!!!!!!!
    Přeji hlavně zdraví a mnoho krásných písní!!!!!!!!!!!
    Snad Vás ještě jednou budu moci slyšet naživo,
    byl to neskutečný zážitek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Děkuji a krásnou oslavu přeji *14*
    Vaše Hanka
  • Carlos je fenomenální zpěvák. Vždy, když se nekoukám na klipy, ale poslouchám pouze písničky, je poznat, kdy nastoupí on. Má nádhernou barvu hlasu a celkem velký rozsah. Jsem ráda, že nakonec přijal místo v Il Divo, mnohem víc je ho vidět a lidi jej konečně mohou vic slyšet. Jen jediné, co se mi na něm ne vždy líbí, je jeho někdy a ž příiš vyumělkovaný úsměv. *14*
  • Je super a to jeho "ego" jde vidět na tom jeho super šibalském obličeji *1* Na můj věk to sice není, měla bych poslouchat rap a bůhví co ale on je super :)
  • jen ta ,jeho uchylka ,,zbíraní kalhotek od fanynek
    jinak je ................maestro

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit