Přejít na výpis diskuzí

Carlos PenaVega

OSOBNOST 12.12.2011 
51 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://www.petice24.com/chceme_koncert_big_time_rush_v_esku_polsku_nebo_na_slovensku

    Prosím všechnz co si to čtou aby si rozklikly link a podepsaly...jestli nasbíráme 10 000 podpísu a dáme vědět btr tak by se každé Rusher mohl splnit její sen a to vidět Btr na živo Prosím moc všechny :):)
    • moc ráda bych chtěla vidět BTR naživo!!!třeba v Chomutově .
    • To je náhoda já tu petici založil a sratil jsem k ní přihlašovací údaje. no ale to by neměl být problém přece vůbec nezáleží na tom kdo tu petici založil. Důležité jsou především kontakty na BTR!
  • Proste super sex,sex,sex,sex,sexiceeeek
  • Uz si predstavuju jak to spolu krute delame pak budeme mit dve deti a pak znovu ach,ach,aaaaach ty ho mas velkyho nejdrive do predu a pak do zadu alespon si ptacka pekne vyhoni carlos je tvrdej jako jaaaaaa. Hahahahahahahahaaaaa
    • Ahoj prosím tě já sem se dívala na tvoje komenty a viděla sem že máš telefoní číslo na nějterý kluky z BTR moc prosím zatím ahoj a kdyžtak děkuju :*
      • Dala by si mi aspoň jedno moc to pro mě znamena děkuju :*
        • Jasně, dám ti ho :). Chyba je v tom že jsem ztratila ten papírek :D
    • Ty nemáš s fanynkou BTR vůbec nic společného!
  • Louisa
    Carlos tam vyzerá najnormálnejšie... *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • jako mě se sice nelíbí ale jako vždycky dám like :) protože celé BTR je nejlepší a jenom doufám že se nerozpadnou jak už jednou o tom mluvili :(
  • radka.mihalova
    carlosi abysi v jeděl tak už stebou nechodim a chodim z lougenem pa *4* *5*
    • WTF ? SI Normální ?-_- *15*
    • JamesMaslowerka
      Ty seš ale namyšlená a blbá že si myslíš že tu jsou opravdický BTR a žádnej z BTR s tebou nechodí! *12*
  • Happy Birthday Carlos :3
  • Cele Big Time Rush je super *3* *3*
  • lougen je najlepši *14* .
  • lougen je najlepši *14* . pekne spieva. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit