Přejít na výpis diskuzí

Carlos PenaVega

OSOBNOST 12.12.2011 
51 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Miluju Carlose, chci s tebou chodit!!!! *14* *14* *14* *14* *14*
    • Čau Lily ty chceš chodit s Carlosem Penem v a víš o tom že Carlosovi Penovi je 23 let a je straší než si ty já ho taky miluji a taky sním chci chodit ale co z toho když on má už dávno holku hele holky ten Carlos Pena vás má rád jako fanynky ale né mnohem víc proto že kdyby on chtěla s váma chdoit tak by to už dávno udělal ale on o vás nestojí fanynky věřtemi proto že to vidím a nejsem slepá Carlos Pena je boží a je sladký a je krásný ale co z toho když on je stár a my jsme obyčejné fanynky a navíc on už má davno holku on chodií se Samanthou Droke a chceš věět jak já to nastoprocent vím že on sní chodí proto že jsem je viděla v časáku v televizi ve zprávách a i v novinách takže on sváma nechce vůbec chodit a o no vás prostě nestojí proto že to de vidět já s ním chci taky chodit ale nemůžu prto že on už je dávno zadaný a já mu to nechci kazit proto že to potom by sme mu to za se nepřáli a zase by byl smutný a skleslý že se rozešel kvůli nám s se Samathou Droke je sexy ale nemůžeme sním prostě chodit
      *14* hele zamilovnaé do Carlose být můžeme ale stejnák je to k hovnu platný když on je stár a my jsem fanynky jeho největší omlouvám se ti nebud smutná ale je to fakt tak a jestli mi nevěříš tak se sma můžeš i přesvědčit je to pro tvoje dobro
      • A kdyby něco on se Samanthou už dlouho není už asi rok chodí s Alexou Vegou ;-) tak nekecej že o něm všechno víš vůbec nemáš přehled holka :-)
  • všechno nejlepší Carlosi :) *14* *14*
  • Happy birthday Carlos!!! *2* I wish you all the best!! *4*
  • Všechno nejlepši k tvym naroskam moje lasko miluju te *14* *3*
  • Carlos pena môj brat z teba uplne sialy ma iba pät rokov ale pozerava s nami big time rush a ked uvidi teba hovori nam ze chlapci vidite to je carlos
    *5*
  • jako mě se sice nelíbí ale jako vždycky dám like :) protože celé BTR je nejlepší a jenom doufám že se nerozpadnou jak už jednou o tom mluvili :(
  • je super herec ale pekny nic moc *4*
  • radka.mihalova
    carlosi abysi v jeděl tak už stebou nechodim a chodim z lougenem pa *4* *5*
    • WTF ? SI Normální ?-_- *15*
    • JamesMaslowerka
      Ty seš ale namyšlená a blbá že si myslíš že tu jsou opravdický BTR a žádnej z BTR s tebou nechodí! *12*
  • TI MRTKO CHCIPLA ZDECHNI DORANA US SEM NAHAA TAK POT MI UK AZAT TVEHO ČERNOUŠKA HEHEHEEHE *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *11* *11* *11* *11* *14* *14* *14* *14* OOAAAUUU PRESTAN ME TRAPIT DOSTTTT UUUUUUUUUUU AAAAAAAAAAA LIŽUTIHO *6* *6* *6* *6* *6*
  • Ahojky, prosím jestli se vám BTR líbí, a chtěli byste je tu nebo na Slovensku, tak máte jedinečnou možnost se přihlásit k nám do projektu :)) více info zde - http://big-time-rush.blog.cz/1202/chcete-btr-v-cr-nebo-na-slovensku-udelame-video-pro-ne a http://only-bigtime.blog.cz/1202/ch cete-btr-v-cr-nebo-na-slovensku :)) děkujeme moc :))))))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit