Přejít na výpis diskuzí

Carmit Bachar

OSOBNOST 31.12.2006 
14 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pozdrav

    Ahoj Carmit!Jak se máš *7* !A můžu ti říct že hezky zpívaš taky chi bejt zpěvačka jako ty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !
    • Re: Pozdrav

      Yes yes. Bye bye
  • Carmitík a Nicolík

    Carmit je úžasná *5* ! Z Pussy Cat dolls jí mám nejradši *1* . Mám ráda i Nicole *1* . Sandy *3*
  • Nicole!!

    No to vám jde co, pomlouvat Nicole!! Nicole je s Jessicou z PCD nejlepší!!!! Ale vy jí jen závidíte, a jak vidim, tak Carmit má nejmín fanoušku ve fanclubu =) nicole má něco přez 400 =) Hahaha!!!!
    A když uz tak tu prosím nepomlouvejte Nicolku, já vám tu taky nepomlouvám Carmit =( Diky moc a žijte s PCD ! *14*
  • nicole

    nicole je nejj ale carmit no no ... ja carmit nemusim ale mam ji tky rad mel sem moznost se setkat osobne z obema sou obe uzasne hodny *3* *3* *3*
    • Re: nicole

      kdy a kde?
  • ?

    Některý děsně cool holky nejsou zas tak cool jak si myslej. *4*
  • Melody Thornton

    A proč neměla na The Pussycat Dolls nebo zemřela nebo těhotna nebo nemocná na žloutnce nebo ................? *9* *4* *7* *14* *3* *1* *1* *15* *8*
  • Love U

    Ou Ou já tu ženskou prostě žeru..teda PCD neposlouchám já rači Dj Wich bo Looptroop ale tuhle ženskou fkt zbožnuju teda ostatních 5 je taky hezkých ae Carmit je nejhezčí..LOL Love U *14*
  • ajusinkal

    Špatný vě,

    Týhle je 27 let a žádných 35!
    • Re: Špatný vě,

      Není jí 27, ale 34. :) Narodila se 4.9.1974.. ;)
  • carmit24

    pcd

    carmit je dobrá ale já mám ráda jessicu nezloptese
  • avrilie

    PCD

    nj škoda zhe odešla,sice sem ji z PCD nemusela,ale Carmit je strašně hodná a není namyšlená *3*
    • Re: PCD

      Jj, hodná je, komunikuje s fanouškama, jak jen jí to čas dovolí. Já sama jsem měla možnost s ní jednou mluvit a byla strašně milá. ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit