Přejít na výpis diskuzí

Caroline Costa

OSOBNOST 21.11.2008 
45 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • :)

    Nejkrásnější je ten její duet s Abrahamem Mateem! ♥
  • le_loulou

    caroline

    Caroline je úžasná, má opravdu překrásný hlas, je krásná i vizáží, je velmi milá a nestydí se. Všechna její vystoupení jsou bezchybná, naprosto přirozená a profesionální. Tahle holčička má v životě velké štěstí, byla obdarována samými krásnými vlastnostmi. Doufám, že to daleko dotáhne *3*
    • le_loulou

      Re: caroline

      ještě jsem zapomněla připsat úžasné cítění hudby *4*
  • zuzik600

    caroline costa

    caroline je boží moc se mi líbí jak zpěvem tak i krásou.....taky bych chtěla mít tak vysoké rozpětí hlasu *14* *14* *14* *1* *1*
  • Nádhera

    Včera jsem úplnou náhodou zahlédla malou Caroline, když zpívala tak náročnou píseň od Christiny Aq.Něco tak čistého, milého a hlavně naprosto přirozeného jsem ještě ve svém životě neslyšela.Tato kombinace jí zaručuje veliký úspěch, ale především oblíbenost.Navíc jí Búh obdaroval krásou vnější, ale bezpochyby i vnitřní. Dnes jsem si ji opět poslechla a utvrdila se, že je báječná...
  • Caroline Costa

    Caroline je super.Znám ji z youteube.Jednou jsem si pustila American Talents a našla jsem jí tam.Moc s emi to líbilo.Asi po 3měsících jsem si vzpoměla na jednu super holku z youtube,tak jsem asi hodinu hledala a našla ji..A teď jsem tady...taky se mi trochu zdá,že se předvádí,ale jinak je super...je prostě nej *4*
    • Re: Caroline Costa

      Je prostě úžasná!Má krásný hlas a s tou slávou to nepřehání snaží se jen být víc populární a prostě nemá trémy a je sebevědomá. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *13* *13* *4* *4* *4* *1*
  • milenka11

    miley

    hahahahahahaahhaaháááááááá
    • milenka11

      Re: miley

      CAROLÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍNNNN NNÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • milenka11

    meggy

    caroline je hezkááááááááááá
  • milenka11

    caroline

    caroline je hezká a má hezký vlasi a hezky zpívá *14* *14* *14* *14* *14*
  • CAROLINE

    CAROLINE JE MOC HEZKA A HEZKY ZPIVA ALE PRIDE MI ZE TROCHU SE PREDVADI S TOU SVOJI SLAVOU *3* *14* *14* *3* *3* *3*
    • gothic.princess

      Re: CAROLINE

      to je pravda *1*
      • Re: Re: CAROLINE

        ne ni to pravda!!!! nevyhujese *16* *16* *8* *10*
      • julinka1990

        Re: Re: CAROLINE

        Je to nejlepší malá hočina kterou jsem kdy mohla slyšet!! Klobouk dolu Carolin
    • milenka11

      Re: CAROLINE

      NENE *16*
      • gothic.princess

        Re: Re: CAROLINE

        iam big fan i love you *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit