Přejít na výpis diskuzí

Carrie-Anne Moss

OSOBNOST 31.12.2006 
20 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

    V Matrixe je najlepšia a fakt sympaťáčka

  • Zjistila jsem, že Carrie-Anne Moss má v Česku dvojnici. Spisovatelka Dana Kellnerová vypadá, jako kdyby jí z oka vypadla. Byla jsem na autogramídě její knihy a úplně mě ta podoba šokovala.
  • NOJO Matrix se jim poved příběhovej FILM jak nevím co poprvé jsem ho nepochopil ale pak už jo a CARRIE v roli TRINITI byla fakt SUPER pěkná
  • V Matrixu sympatacka a am ji rad *1*
  • matrix

    když jsem se poprvé podival na matrix a uviděl krásnou Carrie Anne Moss tak jsem byl uplně rád že to vidim a že jsem se na to podíval všechno nej.k matrixu *1*
  • vše nej

    Všechno nej. *4* *3* v Matrixu byla super!
  • Re:

    Carrie-Anne Moss je moje nejlepší herečka!!!!Je to ďábel ktetej furt utočí z filmu do filmu!!!!! *3* *5* *16*
    Jsi fakt super!!!
  • Carrie-Anne Moss

    Nádhernou Carrie-Anne Moss jsem poprvé viděl v Matrixu, kde mě úplně uchvátila. Od té doby je to moje nejoblíbenější herečka a postupně sháním její další filmy. Ve všech filmech, co jsem s ní viděl, byla naprosto perfektní (a i kdyby nebyla, já bych si to nepřipustil). *4*
  • Re: Herečka Carrie Anne Moss

    je supr to stebou souhlasim *1* *1* *1*
  • Re: pište!!!*2*

    ja vim ze je super..hlavne se mi libi v Matrixu...tak je boziiiiiiiii aji neo *14* *4* *14*
  • Jestli máte Carrie-Anne rádi, mrkněte se na www.likeafairy.ic.cz, jejím prvním českém fanwebu *3*
  • carrie-anne moss milujute
  • proč ji v tom matrixu chuděru ošmikali *9* *9* *13*
  • je prostě ůplně super *3* *3*
  • Je super *1* Hlavně ve filmu Matrix *3*
  • je prostě cool *1* *1* *1* *5* *3*
  • je super
  • Carrey-Ann Mossová je můj idol!!!!!!!!!!!!! *9* *4*
  • pište!!!*2*

    pište sem něco Carrie-Anne Mossová je supéér!!!!!§ *3*
  • Herečka Carrie Anne Moss

    Suprová herečka Carrie Anne Moss

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit