Přejít na výpis diskuzí

Carrie Underwood

OSOBNOST 10.2.2007 
15 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Carrie je tak uzasna holka , a ma uplne uzasny hlas. Je to tak soucitliva holka
  • xandy

    super

    skvely hlas a pekny naramky *3*
    • dawa11

      Re: super

      jednoznačně souhlasim
  • Také se podivuji

    že tahle velice talentovaná a už
    renomovaná zpěvačka není v ČR tak známá.
    V Americe je megahvězdou a taky např.několikanásobnou vítězkou CMA Awards.Její hlasový projev je,zdá se mi,
    naprosto jedinečný.Mě si definitivně
    získala před časem svým songem WASTED.
  • adenkaaa

    HA! xD

    já fakt nejsem jediná kdo ví co to je american idol? a jako že o něm ví i něco víc... :-D Carrie je super :-*
  • Carrie...

    Carrie je skvělá. Všechny její písničky jak z alb Some Hearts a Carnival Ride, ale taky z American Idol. Nechápu, že jí tu moc lidí nezná.... sem se vlastně dostanou jen ty trapný Tokio Hotel, Tatu, Karma a další. Takhle tady ani nikdy nebude mít koncert
    *9*
  • český web

    Carrie je supeer zpěvačka, založila jsem o níc český web, tak se můžete mrknout na http://carrie.kellyclarkson.cz
  • btw Carrie vyhrála 3. řadu American Idol

    taky bych chtěl napsat, které písničky mam nejvíc rád, jestli se s někým schodnu, protože nikdo v mym okolí stejnou hudbu ani neposlouchá...Z alba Some Hearts - Jesus Take the Wheel, Before He Cheats, I Ain't In Checotah...Carnival Ride - zaručeně So Small, Last Name...dalo by se říct, že mam rád všechny její písničky...a ze soutěže...krásně ukazuje sílu hlasu v Making Love Out of Nothing At All a MacArthur's Park...a její parketou je Sin Wagon a Trouble
    • Re: btw Carrie vyhrála 3. řadu American Idol

      Carrie vyhrála 4. řadu AI.... *3*
  • Carrie má talent a je škoda, že do ČR se nějak nedostala

    Carrie Underwood jsem objevil jen tak náhodou při projíždění videí na youtube...Má neuvěřitelný hlas a taky skvělou osobnost....takže je pro mě momentálně jednička. Nemyslím si, že je ve stínu Kelly, té taky trvalo docela dlouho než si prorazila cestu a navíc dělá víc do rocku. Každá je jiná a mam rád obě *14*
  • ...

    od ni se mi nejvic libi pisnicka I'll Stand By You *1* *14*
  • Carrie je supr

    Je tak trochu ve stínu Kelly Clarkson, přestože vyhrála jako druhá American Idol.Moc lidí ji nezná a to je velká škoda.Jsem moc ráda že jsem jí znám, protože její písničky a zpěv jsou nádheré!!!Carrie jen tak dál!!! *4* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit