Přejít na výpis diskuzí

Casey Stoner

OSOBNOST 15.6.2007 
30 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kippy

    Happy birthday to you

    I když trochu opožděne...tak přesto Všechno nej Casey..hodně štesti..malo padu..a hoooodně moc uspěchu v motogp...je mi líto že Casey letos nebude mistr..jen me štve že všici nadavaj že rossi je lepši..a že casey neumi jezdit..přiznavam že rossi je fakt dobrej..a casey taky takovej bude až bude v rossiho letech..VŠAK CASEY TY TO PŘÍŠTI ROK ZASE DOKÁŽEŠ..!!...sem ráda že budeš s Nickym... *3* *14* *14* *5*
  • Borec

    Mistr světa 800ccm ve 22 letech...moc blahopřeji.........jo a na fotkách vám to s Adrianou moc sluší...seš ten nej....... *5* *5* *14* *14* u Ducati se ti fakt daří..jen tak dál a pozdravuj Lorise a VAleho *5*
  • Mistr

    Mistr světa,moooc gratuluju Casey. :-) *3* *4* *5*
  • nová sezóna

    Tak nám ta sezóna pěkně začala. Úplně stejně začala loni, takže doufám, že stejně i skončí. *1* Super výkon. Říkala jsem si, že by to letos mohl zase vyhrát.
  • Hayden ?

    Ahoj máte tam nějakou chybu ve fotkách s tím velbloudem se vám tam vloudil Hayden ne? No nic fanynky to se někdy stává. *1*
    • Re: Hayden ?

      Jo to je moje chyba přidávala jsem fotky na dvě stránky zároveň a takhle to dopadlo.Tak sorry.Ale hezký jsou oba,no ne? *3*
      • Re: Re: Hayden ?

        Mě se Hayden fyzicky moc nelíbí, ale vypadá jako sympaťák. Loni odváděl dobré výkony. Loňský titul si určitě zasloužil. Letos mu to teda hóódně nevyšlo.
        • Re: Re: Re: Hayden ?

          Jo loni se mu dařilo.Ale letos se mi zdálo,že Honda nadržovala Pedrosovi,protože Nicky měl přes půlku sezony jiný díly a určitě nebyly tak dobrý jako Pedrosovi.To by mu ta motorka totiž jezdila úplně jinak,ne?
  • Nazdárek

    Zdravím všechny Caseyho fans a jako "zápisné" posílám bráchovu loňskou fotku ze Sachsenringu:
    http://img71.imageshack.us/img71/4043/mgp27stonerzevnit0107jj4.jpg
  • datum

    narodil se 6.10. ne 16.10.
    • kippy

      Re: datum

      Nic proti...ae Casey se narodil 16. *3* *5* ..tkže:P..
  • bauti46

    dotázek

    jen dotaz,možná se už někdo ptal,ale proč jsou ve fotkách Stonera fotky Haydna?!
  • Mistr světa 2007

    Doufám, že tohle je nový mistr světa ve třídě Moto GP. Opravdu si u Ducati vede dobře. *15*
  • VALENTINO ROSSI!!!

    Nemám ráda Caseyho a nikdy mít nebudu. Stejně je to jen rychlokvaška a příští rok se to s ním poveze... však uvidíte... *16* 46 GOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • misa5

      Re: VALENTINO ROSSI!!!

      drz rypak ty pizdo tak sem nelez kdyz nemas rada caseyho ty magorko nas to nezajima ze ho nemas rada
      • Re: Re: VALENTINO ROSSI!!!

        Na Ducati zatím uměl jezdit pouze Stoner, to podle všech výsledku,tak jsem zvědavý na Valentina!!!!!! To bude mazec a odřenejch loktu a kolen!! No uvidíme letos!
    • Re: VALENTINO ROSSI!!!

      Valentino Rossi je určitě skvělý jezdec. S tím určitě souhlasím. V tomto sportu dosáhl hodně úspěchů. Ale Stoner není určitě rychlokvaška. Ducati má nyní dobrý stroj a Stoner je kvalitní jezdec, takže bude pokračovat v dobrých výkonech. Titul samozřejmě přeju tomu lepšímu, takže jestli to bude v příští sezóně Rossi, nebudu vyvádět. Vítězí vždy lepší a letos to byl rozhodně Stoner a Ducati. Lepší kombinaci se nedovedu představit. Škoda jen, že Capirossi odchází.
    • Re: VALENTINO ROSSI!!!

      Laskavě jdi do pryč a nezáviď. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit