Přejít na výpis diskuzí

Cassie Ventura

OSOBNOST 31.12.2006 
36 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Máš pravdu.
  • johannie
    happy birthday cassie *1* *3*
  • cassie je dobrá zpevačka ale jak zpivá z nicki minaj tak tam nekde vipada jako kluk jinak je hezka *14*ů
  • cassie je dobra ale ma asi jenom 6 písniček už dlouho sem oní neslišela není popularní třeba jako rihanna nebo beyonce nebo ciara .Můj idol je rihanna beyonce ciara christina milian ashanti amerie leona lewis alicia keys kat deluna jennifer lopez pussicat dolls keri hison a cassie cassie asi jenom 2 vyhrala na ceny mtv gramy
  • miley-destiny

    Re: Re: je dobrá

    xD
  • obrazek007

    Re: je dobrá

    Přesně moje řeč :) Úplně mi čteš myšlenky :) Nechápu lidi co tady pořád píšou že vůbec neumí zpívat........ Stojí vám to vůbec za to? xD
  • miley-destiny

    je dobrá

    Thakže Cassie je můj vzor! Už hodně dlouho.Jako proč říkate že neumí zpívat její vina to není že kní ty písničky nejdou!!!!!jazz se kní nehodí ale pop nebo rnb jo takže první si poslechněte laskavě sebe a pak něco comentuj te jak sem jednou říkala Cassii sem viděla na živo a je supr girls ! Jo třeba jí nikdo nemá rád ale tak at si to nechá prosebe mi její fanoušci sme sní a budem vždycky sní a natom se nic nezmění takže si dejte odstup !!!!!!!Jako modelka by se asi víc hodila ale umí zpívata a to je hlavní a jestli se vyspala s Ryanem její věc její život ! Noa že je furt nahá ona si to může dovolit ale vy krávy co máte proti ní kecy tak jí závidíte postavu atd ! Kdyby neuměla zpívat tak se ani neproslaví a tancovat umí peckově vy trubky co neumíte ani kosku a ani vlnu běž te vy co máte proti ní kecy do hajzlu nás vaše kecy nezajímají!!!!!!!! Tak si dejte oraz!!!! A proti co jsou semnou tak ona je best a bude vždycky (promě)vzorem umím její všechny cheografie a můžu říc že je to makačka prostě Cassie forever!!!!!!! *14* ale (jako nejsem lesba prostě jí mám ráda)
  • Cassie

    Neviem prečo niektorí osočujú Cassie je absolútne úžastná tvorí vynikajúcu hudbu... Je skvelá dokonca vyzerá úžastne že je hlupa možu povedať len ludia ktorý hovno vedia o tom celom... A vôbec neviem prečo by mali o nej hovoriť že je hlúpa ked ju absolútne nepoznajú ?! CASSIE MOJ IDOL NAVEKY ! *4*
  • miley-destiny

    Re: Cassie

    hele to není pravda co si tet řekla cassie je nej zpěvačka ael tet na to sere kvuli tomu není tak slavná ael ona má sovje fanoušky a neurážej jí když sem tu já jasný a hloupá není ty si tak hloupa a i kdyby se vyspala Ryanem jejíí věc zavidíš jí vid já už sem jí viděla na vlastní oči a je to příjemná holka asi takle řeknu !a proč by jí to dali zazpívat jak ty říkáš že neumí zpíva tak asi umí ! nemyslíš ?ale ty neumíš zpívat vid hhahh co zpíváš a začne pršet *5* *16*
  • cassie

    cassie je peckova zpěvačkaa jednou büdem jako onaaa hahaha *3* *13*
  • cassie050

    I love Cassie je to moj idol !!! *3*
  • neheh

    ja mam hrozne rada cassie od prvej chvili ako som pocula piesen me and you super!! paci sa mi aj is ot you mam jej foto aj nad postelow je moj welky vzor *3*
  • NEJLEPŠÍ

    Zbožňuju jí!Je nejlepší z hip hopových zpěvaček!!
  • miss.pajinqa

    Cassie

    Jééé...Cassie...hezky zpívá...není a ani nepatří mezi moje oblíbené zpěvačky...ale jak hrála v Lets dance, aji písničky má některé hezkéé
    *3*
  • muj vzor

    Cassie - Cassandra Ventura je muj vzorr mam ji moc rada a kdo by rek ze je blba nebo neco takovyho tak je sam *15* *15* jasnyy tak pozor je to muj vzor
  • Re: Re: Re: Cassie

    a čo si už retardovaná, či nevieš čítať?,, videla vela jej koncertov kde spievala nazivo a rozhodne spieva lepsie " pozri si videá kde spieva naživo...fajn, nemusí sa Ti páčiť, ale nejeb že nemá talent a že nevie spievať, keď sa v tom nevyznáš. Začni navštevovať hodiny spevu a potom uvidíš, že má talent a že speivať rohodne vie.. keby nevie tak s ňou ani nepodpíšu zmluvu
  • Re: Re: Cassie

    Tak za prve ja zpivat neumim ani se tim nezivim o me tu rec neni neodsuzuji hezke polonahe zpevacky,jen nemam rada ty ktere neumi zpivat nevim ale vetsinou zpiva na playback a kdyz uz nazivo tak to je priserne,uvedene pussycat dolls sice neposloucham ale maji talent narozdil od tyhle nicky.
  • cassie

    Ciara je moc dobra zpevacka *14*
  • Re: Cassie

    pre Karlu
    vidno, aka velka moze byt zavist niekoho, kto to nikam nedotiahol.Cassandra Ventura nie je len spevacka je aj herecka a modelka a od coho je Ryan Leslie a Timbaland? predsa od toho, aby hladali nove tvare s ktorymi sa oplati nahrat nieco. Ze nievie spievat? to je blbost, pretoze som videla vela jej koncertov kde spievala nazivo a rozhodne spieva lepsie ako ty ked kvilis v sprche..ohladom toho vyzliekania. zatial som ju vyzlecenu v plavkach videlalen v klipe official girl a nejde o to ze by sa vyzliekala nonstop, ide o komercny tah tvorcov videoklipov.Pussycat dolls, lady gaga, girlicious dokonca aj pink behaju v klipoch pomaly hole no a co? Ked chces niekoho buzerovat tak sa za 1. pozri kam si to dotiahla ty -predpokladam ze nikde za 2. pozri do zrkadla a za 3. nahraj sa ked spievas ...som zvedava ale asi to nebude ziadna vyhra ked zavidis ludom ktory to niekam dotiahli =D takze ...papa ..cmuk aj nabuduce
  • Re: Re: Cassie

    o pisnicky se tu nejedna,Amerie dela hubu trochu min komercne,takze chapu ze se to kazdemu nelibi,ja nemam nic proti pisnim Cassie,ale to je prace producentu,vazne nemumi vubec zpivat,je opravdu jen modelka,tam mela zustat,promin ale je to tak.kdyby aspon umela tancit,psat texty,nebo neco takoveho,ale ona se umi jen svlikat,ale to je bohuzel vse,a o tom by podle me nemela hudba byt.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit