Přejít na výpis diskuzí

Cate Blanchett

OSOBNOST 31.12.2006 
25 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • GALADRIEL

    Super herecka, Galadriel bola moooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooc dobra.....
  • ernia

    2.

    Cate Blanchett je opravdu jedna z nejlepších hereček současnosti. Pro mě hned druhá nejlepší (hne dpo Meryl Streep). Viděla jsem s cate hodně filmů a opravdu hraje skvěle, ať už jsou to vážné role a nebo praštěné. Mezi mé nejoblíbenější patří Zápisky o skandálu, Banditi, Nebe a pochopitelně oba díly Alžběty. Nejzajímavější role je pro mě Bob Dylan ve snímku I'm not there - pro mě jednoznačně oscarový výkon, akademie se (opět) sekla *9*
  • Je úžasná.Tak zvláštní,jiná než všechny herečky a herce které jsem za svůj život potkala. *4*
  • Podivuhodný případ Benjamina Buttona

    o víkendu jsem viděl Podivuhodný případ Benjamina Buttona a řeknu Vám, opět jeden z vydařených snímků Brada po boku s Cate. Mimochodem, Cate je tam fakt kus. Takže mrkněte do kina, dejte nachos s colou a před promítáním navštivte ještě WC, jelikož tenhle obrázek trvá dobrých 166 min.
  • elfka

    jako elfka byla fakt vynikající...přirozená
  • nejkrasnejsi herecka soucasnosti

    Je nadherna!!!
  • kiikusenka11

    Cate Blanchett

    Cate Blanchett je vynikajicí herečka.Když hraje v nějakém filmu, hraje to opravdu jak ve skutečném životě.Je prostě skvělá herečka *14*
  • Cate Blanchett

    Jedna z nejlepších hereček současnosti. *4*
  • od skihinky

    cate blachett j nejlepší,nikdy mě neomrzí,nádherná,supher
    • Re: od skihinky

      *cate blanchett* jj,omlouvám se *4*
  • efef

    mě se strašně líbí jak zahrála Elizabeth the golden age....to bylo supeeer!nejlepší!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit