Přejít na výpis diskuzí

Catherine Bell

OSOBNOST 31.12.2006 
20 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987
    Všechno nejlepší je to fakt sexica Catherine Bell
  • Vše nej vojíne
  • dra
    všechno nejlepšíííííí
  • dra

    :-)

    všechno nejlepšíííííííííí *1* *1*
  • terik11

    Happy B.day!!

    Všechno nejlepší!!!! *3*
  • :

    nadherna zenska nadherny kozicky hned bych je olizal wau vystrikal bych se ji mezi kozy *16* *16* *16*
  • Re: Re: Sexy bohyně

    A na to's přišel jak? *16*
  • sara.jenni

    narozky...

    Všechno nej........k narozkám!! hodně zdraví, přátelství, lásky, štěstí a hodně úspěchu!!!!!!!!!!! *3* *3* *3* *3* *3*
  • olivialonge

    ...

    Myslim že moc krásná a skvěla herečka *3*
  • Anjel a diabol

    Nechapem ako je mozne ze nejaka zena dokaze vo mne vzbudit taku tuzbu ako ona *14*
  • Re: Sexy bohyně

    A asi určitě i plastických chirurgů.
  • Nový příspěvek

    ONA ŠILHÁ! Ale jen trochu a je to sympatická herečka. *4* *3* *4*
  • Krásná Cath

    Cath je moc krásná a sexy. Poprvé jsem ji viděla v seriálu JAG a divím se, že ve filmografii tenhle seriál není zmíněný. Vysílal se opravdu hodně dlouho.
  • catherine

    Ne že bych byla na ženy to rozhodně ne, ale vypadat jak ona tak si fandim je to fakt krásná žena a JAG je mím nejoblíbenějších seriálem
  • catherine

    Myslim ze je to jedna z najkrajsich ale aj najlepsich hereciek na svete.Je velmi sexi a skutocne velmi nadherna.
  • Bellka

    Nádherná, přímo božské děvče,líbí se mi hned od chvíle, když jsem Ji prvně zaregistroval.U mně je absolutní jednička. *4*
  • CATHERINE

    Nevíte, ze kterého filmu pochází ta šoustací scéna s catherine*5* ? Vždycky se u toho nááááááááádherně udělám... *5*
  • nádhera

    Nádherná!
  • Re: Sexy bohyně

    Asi její ofic. stránky znáš, ale kdyby náhodou ne tak tady je link: http://www.catherinebellonline.com/
    Krom jiných zajímavostí tam má video z automobilového závodu kterého se účastnila a z nějaké letu. A taky tam nedávno psala novinky o natáčení nového seriálu *3*
  • Sexy bohyně

    Myslim,že tahle paní je úžasný důkaz tvořivosti přírody.Fakt jí žeru a jestli o ní něco máte tak budu rád za poslání na muj mejlík...dík

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit