Přejít na výpis diskuzí

František Ringo Čech

OSOBNOST 7.7.2008 
44 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • P.čECHU,zajímal by mne váš názor na znovuzvolení M.Bendy poslancem,mne to uplně vyděsilo,ten politický příživník měl už dávno skončit. Kurfürst
  • Pani Sima má pravdu, že Čech je jednoduchý blb a je jasné, že to jak se vehementně cpal do křesla ministra kultury to jen potvrzuje. Byl by to dozajista nejhorší ministr kultury, který by zde byl. Je to prase.
    • marta má mozek mezi nohama a je to tak správné.
      haháááá.
  • Miloš Zeman je nejlepší prezident pro Českou republiku.
  • Zdravím Vás Ringo, měl jsem možnost shlédnout Váš rozhovor na rádiu Impuls a teď i s paní Drtinovou. Naprosto sdílím Váš názor a stojím za každým Vaším slovem. Stejně tak jako Vy jsem velký příznivec, obdivovatel a podporovatel Miloše Zemana, protože to je jediný politik, který si to u nás zaslouží. Aby jste věděl, že neplácám jen tak do vzduchu, rád Vám pošlu svou komunikaci k němu. Stejně tak jako vy jste říkal, že cítíte bezmoc, stejně to cítím i já a jsem z toho doslova nasranej. Ale jak z toho. Byl bych Vám hodně vděčný, kdyby jste mi dal zpětnou vazbu na e-mail: dobrikov@email.cz.
    • Ringo i pan prezident Zeman jsou moji lidé! *4*
  • Vážený pane Čechu, naprosto rozumím Vašim obavám z masového přesunu imigrantů do Evropy. Je to velice důležitá protiváha všem rádoby "lidumilům", kteří chtějí, abychom imigranty vítali s otevřenou náručí. Také jsem si všiml, že skalní odpůrci prezidenta Zemana jej nazývají populistou, když sem nechce pouštět imigranty a tím, že mu lacino stoupla popularita. Ale každý, kdo dokáže být objektivní, ví že pan Zeman vůbec není populista, ale právě naopak. Vždy říká otevřeně své názory, kterými mnohdy dokáže dost naštvat i své příznivce, mezi které patřím i já. Populismus je, když někdo šíří takové myšlenky, aby se davu zalíbil, přestože jeho vnitřní názor je odlišný. A to náš pan prezident rozhodně není. Kritici pana Zemana v tomto případě mají smůlu, že právě jeho názor na imigrantskou krizi se SHODUJE!!! s názorem drtivé většiny obyvatel ČR. Dnes jsem sledoval Váš rozhovor s paní Drtinovou, která označila pana Zemana za populistu a vy jste ji to nevyvrátil. Nedávno jsem sledoval pořad s paní Jílkovou, kde "superinteligent" mladý pan Stropnický, který nesahá p. Zemanovi ani po kotníky, tvrdil, že prezident je populista. Prosím Vás, abyste ve svých dalších rozhovorech, které jsou velice sledované, vyvracel tvrzení závistivců, kteří už neví, co by na presidenta naplivali, že právě on není POPULISTA.
  • Prý proti komunismu,věřil,sem Vám,a pak ste v seriálu Dynastie Nováků,škoda opět zklamání.
    • Václave Nejezchlebo, ale to je známé, že kur*a Čech všude vleze. Komunisty má Čech velmi rád a vše činí pouze pro oko.
  • přání

    Milý Franto
    Přání k Vaším dnešním narozeninám
    hlavně dobré zdraví,štěstí.
    Se Srdečným pozdravem.
    *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • prvnííí-jupíííí

    Prvníííí--Jupííí*1* . Ano je mi ctí, napsat prní příspěvek k Božskému Ringu Čechovi, a třeba si to i přečte*1* , tak to bych měla napsat něco na úrovni, no jo, já napíšu jen, že nesmírně velice tiše závidím Božskému Ringovi, že se osobně znal, skládal, žil, smál, i plakal s neskutečně skvělým Jiřím Schelingerem*14* . díky lil *4*
  • pozdrav

    Nazdar Františku,píšu ze staré známosti,když jsi ještě hrál v Semaforu s Jirkou Grossmanem a já jsem vám chystal hodně div. štací na Moravě a Slovensku.Také
    jsme se dobře poznali i GROŠ klubu v bývalém DK Nové Huti KG.Rád bych,jest-li si
    ještě vzpomeneš,s tebou spojil.NazdarHonza.
  • Zdravím kdysi jsem Vás moc nemusela,ale v poslední době si Vás cením za Vaše názory.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit