Přejít na výpis diskuzí

Celeste Buckingham

OSOBNOST 28.3.2011 
233 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Uz sem to spravil.
  • Jaj mena sa mi prezivki fuuuu mena a dost....... :-) ;-)
  • Celeste ake mas cislo domu a v teenese sa neviznam kebi ze Ivanovi posles na jeho cislo a prosim primi mu zadost lebo ja bich si s tebou pisal lebo ja nemam messenger a ty mas??lebo on ma a pisali by sme si normalne tady nemas ani cas pisat vis jak to je. A ja sem sice 9 rocni ale mal sem sme starsi napr.20,18,24 nak tak... Cauko:-):-):-)
  • Celeste pred 1hodinu sem kukal komix na rexikovi Ti vs Selesna gomez ale naj horsia je ta malba ti si tam jak velkonoha a Selena gomez jak žaba:-)proste visoko skace...a zamiloval sem sa zas a znova do teba<3<3<3milujem ta straaaaaaasne moc co povis to spravim budem ta obletovat na sukromnem letadle objezdovat na PAGANI ZONDA R a obskakovat na 1kilometrovich strunách<3<3a uz zadne kritizacie od kamaratov lebo ich ne 2minuti dam do marazíciho boxu!!:-)ale keby ze nechces aby sem to spravil tak to nespravim...
  • Na neposles mi na facebooku zadost o priatelstvo???prosiiiim volam sa tam Dan nicolas millione...a v priateloch mam aj Mateja Vavru.Na fotke v autobuse ste naj!!!!no na plese viac naj už nejde ani dat tam sa Vavra choval jako andílek bez krídel a furt nove fotky.ale každa nova je krásna a krásna . No proste naj kazda proto sem tebe a jemu lajkel skoro všetky fotky. Ma ta fakt aj semnú ešte viac rad spolu ta mame tak radi že 10000000000000000 proste nekonečno nul!:-):-):-*:-*:-*
  • Ne Harich!
  • Xfactor som včera nespustil z očí ti sisa ,martin,a ešte jeden.
  • Už som ti napísal na facebooku.:-,
  • Si v dalšej reklame! :-) a naviac ta tam prenásleduje Lukáš Latinák.
  • Si vážne tá pravá Celeste Buckingham? ;-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit