Přejít na výpis diskuzí

Čeněk Stýblo

OSOBNOST 24.11.2013 
33 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vivi10 Oba dva jsou super, ale co si budeme povídat Čeněk je NEJ!!!!!!! Miluju ho!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14*
  • Vivi10 Máš svatou pravdu, Čeněk je NEJ!!!!!!!!! Miluju ho nejvííííc!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Miluju tě Čeňku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *14*
  • HM no super je sice to papouškování :* .. ,ale já mám radši Erika--- ..
    už s chováním jak víídm náké video viral brothers...... ;) prostě můj názor a nemÁM DŮVOD HO MĚNIT:d ;)
  • Si nej
  • Bukvice!
  • Oba dva jsou super a cool. Ale nevíme kolik mu je let Erikovi 28 ale Čeňek asi míň :-)
  • Nevim, jestli není správně Nellina, ale to je jedno. Ty máš pravdu, Erik s Čeňkem jsou cool!! Charlotte uspěla na 23% nebo míň -_- dokázala to, že je dcerou Karla Gotta!
  • vim žeste s erikem kamarádi ale nechho bejt *3* pssssss :ti si lepsí *14* *14* *14* *14* *14*
  • ahoj Čenku jsi nulaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!! Erik je lepší heščí a rostonilejší .jsem tvoje fanoušek ale vevím co říct! jojo mám tě rád ale, tak ahoj *12* *9* *3* *6*
  • Dejte tam novou fotku. *4* *4* *3*
    Jinak, jsi nej!!! *14* *14*
  • proč tu sem moc nepíšete, lidi? hodně komentářů je třeba u Gottovejch dcerách :3! třeba charlotte hrála v nějakým muzikálu, ale co dokázala nellyna?? tím chci jen říct, že Čeněk je supeer komik stejně jako Meldik. Tak proč se o něho nezajímáte?? Každej má svůj názor... nevadí..
  • Já mám Čeňka radši než Erika *1* *14*
    Čeněk mi přijde víc sympatický a hezčí *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit