Přejít na výpis diskuzí

Channing Tatum

OSOBNOST 31.12.2006 
323 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Channing

    Tak tenhle kluk je božskej, asi ho miluju. Je tak sladoučkej a sexy :-D *14*
    jéééééé *14*
  • channing tatum

    channing chlap k sezrani v lets dance je upa hustej stwasne ho miluju *14*
  • hott

    mnooo jako fakt nějde řict k němu nic jinýho než extrémně MMMMMMMM!...hafo pěknej *14*hlavně nechápu jeho všestranost - nevidim chybu, přímo šukézní*5* ...to mišáček: taky mam dilema *1*
  • Je k sežrání!

    Sice pozdě ale přeci viděla jsem ho ve filmu Coach Carter a dostala mě ta jeho pusinka, ale před nedávnem jsem viděla Lets dance a je čím dál tím hezčí! Fakt nemá chybu je k sežrání! Když ho někdo potkáte dejte mi vědět! pls *4*
  • kamca12

    CHANNING LOVE

    Channing nejvíc kwásnej herec co znám!! *14* LOVÍKUJU! *14*
  • on?? je nejlepší....
    *ZAMILOVANOST* *14* *14* *14* *14*
  • Channing

    Já Tě strašně mocc milujiiii!!! Já Tebe nemůžu bezz žíít!!!! *14*
    • Re: Channing

      já taky je uplně nejlepší.
  • WAU!!!!!!

    No ty jo...ten je tak krááásnej=) Dnes mi přišlo dvd Let´s dance a Super náhradník...na ty filmy se můžu dívat skoro pořád=)Jeho fakt super fotku sem si dala jako tapetu na compu...mno, přišla ke mě máma, prej co je to za kluka, tak sem jí řekla, kdo to je, pustila jí Let´s dance...je z něho fakt unešená *14* taky kdo by nebyl, že jo?? *14* Jako dřív se ji nejvíc líbil Hříšnej tanec, ale myslim, že už asi ne *1* To je prostě taaak nádhernej týpek *14* Hele, nemá někdo z vás adresu, kam bych si mohla napsat o jeho autogram?? *14* Když tak mi písněte na mail, díky *4* We love Channing *14* everybody *14* Tak papa...ježiš, to je dlouhej koment, ale to je jedno *4* Tak se mějte, čauwes...a když tak nezapomeňte na mail...ahooooj, vaše Haniškaaa *1*
  • ***S***E***X***Y***

    Největší borec, úžasný herec a dokonalý týpek :D Prostě celý Channing ...Dokonale tancuje, v Let's Dance nemá chybu a v Super náhradníkovi je taky bomba!!
    Dokonalý chlap!! *14* *14*
  • Laskuju ho!!!!

    ahojik........tak ja Channinga uplo zboznuju!!je to ten nej nej herec!!!!rada se seznamim s dalsimi fanousky!!364-999-415

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit