Přejít na výpis diskuzí

Channing Tatum

OSOBNOST 31.12.2006 
323 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A pak že Brad Pitt je nejkrásnější herec..... *5*
  • ty jo..dyť to je ten nejlepší a nejkrásnější herec jakýho jsem v poslední době viděla..a v obou filmech byl mooc k nakousnutí..stál by za hřích
  • Je vážně superrrr *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re:

      je sexi a mooooc:)
  • Hej Channing Tatum je ten nejkrasnejsi a nejsladsi herec, jakyho znam!! ve filmu Let´s dance mel skvelou roli, kterou zahral dokonale!! minuly tyden jsem videla film Super náhradník, gde taky hraje a musim rict, ze je fakt dokonalej!! uplne ho zeru..jak ty filmy, tak hlavne jeho!!! *14*
    • Re:

      si uuuuzasny *14* *14*
  • channing

    v tech dvou filmech je fakt naaadhernej,roztomilej,proste k sežrání!!! *14* a let´s dance je fakt krasnej film... *14*
  • Ve filmu Let'S Dance je prostě úžasný to se nedá ani jinak říct... *14*
    • Re: cau odpoves mi plosim

      hele cau mas ten film jak si rikala ze je bozi tak mi ho posli na e mail zuzu.333@seznam.cz a ja ti poslu super nahradnik tam je taky bozi napis pls *14*
  • Je to dokonalé ztělesnění muže. Charisma, krásné oči, úsměv, znamení býk je taky super ;-) jen mi chybí abych uměla perfektně anglicky a vydám se za ním :-) *3*
    • Re:

      jjnn jedu s tebou:) *1*
  • Chaning

    Je to kasaves......v Letś dance byl proste uzasnej.....ty kroky atp...proste bozsky=) *1* *4* *15* *14*
  • sou to oba dva super filmy!!!a channing je tam uplně nádhernej!!!!kdo to neviděl tak at se na to mrkne!!fakt supr
  • :-)))))))))))

    Let's dance je skvělej filmeček,a Tyler je prostě úžasnej *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit