Přejít na výpis diskuzí

Chantal Poullain

OSOBNOST 15.11.2007 
11 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No, těžko nebýt pohledná, když do své vizáže vkládá nemálo fin. prostředků a fyz. sil. Mne tato paní moc nezaujala nikdy, vadí mi její prostoduchá výřečnost, mávání rukama a hlavně, že neumí česky. Včera jsem zhlédla pořad Můžu dál, který můj názor pouze utvrdil. Sebestředná, někdy až nevkusně upovídaná paní, byt zařízený jako bazar. Ale to je její věc. Lituji její sousedy, kteří musejí snášet noční mejdany. Češi jsou opravdu klidnější povahy, možná by paní bylo lépe ve Francii.
  • Ač se to zdá neuvěřitelné, ale jste stále krásnější a tak na Vás ani ten krásný věk by člověk nehádal. K těm dnešním narozeninám Vám přeji hodně zdraví, životní pohody, štěstí, spokojenosti a lásky. Pěkně si to užívejte a stále rozdávejte smích a pohodu. *3* *5*
  • Vážená paní Chantal,
    chci Vás moc pozdravit z Plzenska,dnes 12.12.jsem Vás opět viděla v CT v Dobré ráno a moc Vás miluji, obdivuji pro Váš šarm, krásu a pozitivní pohled na život. Jsem seniorka a s Vaším optimizmem mě hodně nabíjíte do života.Přímo miluji Francii, francouštinu a tedy i Vás. Ráda bych Vás někdy osobně pozdravila i Vašeho syna!
    Ještě jenou moc velké díky za vstřícné, milé a optimistické jednání.Přeji hodně zdraví, úspěchů v r.2015, vaše obdivovatelka seniorka 70 let Eva Růžková, kdysi jako samouk FJ.
  • Dobrý deň.
    Moc Vás zdravím.Snažila som sa nájsť sposob, ako sa s vami spojiť, tak snáď to výjde. nakoľko si myslím, že máme takmer rovnaké osudy, možno by ste mi vedela poradiť,ako sa so svojím problémom vyrovnať, Vám sa to podarilo. želám pekný deň Aya.
    Alaine99@seznam.cz
  • Dobrý den. Vážená Paní Chantal byl jsem velice šťasten když sem se dozvěděl že jste mi navštívila můj zatopený dům.Já jsem musel s mojí maminkou (82let) na Mělník na kontrolu cukru a tak mě mrzí že jsem Vás neviděl ale myslím si že to nebyla poslední návštěva a můžete mi předem za volat tel. 607768986 Velice Vás zdravím a všechny vaše příznivce Miroslav Zazvonil Zálezlice 20
  • Paní Chantal,
    jsem vaše velká obdivovatelka. Vedu o vás svůj deník, a mám v něm všechno o vás napsané. Chtěla jsem si koupit vaší knihu, ale nemám dost peněz, byla bych ráda kdyby jste se mě ozvala na tuto emailovou adresu: popular159@seznam.cz

    z pozdravem Petra Koudelná
  • Paní Chantal
    Jsem jednatelem společnosti Eurobarge s.r.o., která vyrábí cca 2 lodě měsíčně určené na bydlení a v roce 2011 spustila 2O m dlouhou loď na Vltavu - v současnosti kotví na Smíchově. Pokud by vás aspoň trochu tyto lodě zaujali, velice rád bych vám zařídil prohlídku.Loď se jmenuje dutch barge Kamila - na stránkách www.eurobarge.eu
    S pozdravem
    Ivo Vyskočil
  • Paní Chantal,
    panu Krausovi jste v jeho pořadu řekla,že by jste chtěla bydlet na vodě.
    Ve spolupráci s partou mladých architektů máme připravený technologicky exkluzivní projekt bydlení na vodě a jsme schopni zajistit i kotvení v Praze.Pokud budete chtít,můžete na www.derekyacht.cz -Port X získat základní představu. Prezentace je i na stránkách architektů z Atelieru SAD. Pokud Vás to alespoň trochu zaujme,můžete odpovědět na
    derek@derekyacht.cz nebo zavolat na 603 51 88 47
    S přátelským pozdravem ing Josef Průša
  • Paní Chantal,s novým účesem vypadáte úžasně,jste velmi krásná dáma,moc vám to sluší Jaroslav
  • pozdrav pro paní Chantal,
    -sháním Váš tel.pořad na DVD-putování s vínem po Francii-nevím kde je možno ty DVD koupit.
    pořad se mi moc líbil a nemohu na něj nikde narazit-koupit.


    s pozdravem Přemysl Habal(habal4@seznam.cz)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit