Přejít na výpis diskuzí

Charlie Sheen

OSOBNOST 31.12.2006 
64 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Happy Birthday *3*
  • Jinak Charlieho Sheena teda moc nemusím,radeji mám herce Matt LeBlanc,David Schwimmer nebo Matthew Perry
  • Seš dobrej chtěla bych být tvoje žena bez urážky pozdravuji seww
    • :D :) jo já taky :D
  • Dva a půl chlapa bez Charlio není ono *3* *10*
  • Zdravím. Charlie Sheen dokud nezačal ve velkým blbnout s chlastem, tak to byl super herec a bavič. Mám velice rád seriál Dva a půl chlapa, který dle mého názoru je výborná komedie i když je nutno uznat, že občas se tam objeví i trochu stupidní humor. Dva a půl chlapa bez Charlieho Sheena už není ono. Dost tam chybí. Další výborná komedie i když celkem už stará jsou Žhavé výstřely. Celkově Charlieho Sheena uznávám jako skvělého herce.

    Pozn.: Pokud na tento článek bude někdo reagovat, tak prosím, aby ten dotyčný se vyjadřoval jako člověk a ne jako neandrtálec. Díky
  • Charlie Sheen je o nicom herec,nic moc.Dva a pul chlapa je totální hloupost,kravina seriál.
  • Si nejlepší :) miluju seriál Dva a půl chlapa a tvůj film Zeptej se Cindy...
    Si boží
  • AHOJ CHARLIE SI BOŽÍ SI SExy. ale v dva a pul chalapa ses posedlej sexem.
  • Charlie

    Charlie mě fakt štve jak pořád dělá blbosti, ale lhala bych kdybych tvrdila, že ho nemám ráda, *9*
  • filmy

    ahojky nezná někdo prosím internetovou stránku na které bych si mohla stáhnou film Země Nikoho ( No man´s Land ) 1987 nebo Lucas 1986 buť česky nebo aspoň s českejma titulkama ? děkuju *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit