Přejít na výpis diskuzí

Charlton Heston

OSOBNOST31.12.2006 1:58
6 příspěvků

Rodiče se rozvedli, když byl ještě dítě. Po matčině sňatku s majitelem pily Chesterem Hestonem mu bylo přisouzeno otčímovo jméno. Během studií herectví na Northwestern University hrál titulní roli v amatérském studentském filmu Peer Gynt. Působil jako rozhlasový hlasatel v Chicagu. Za války sloužil tři roky u letectva. Po demobilizaci se uplatnil jako herec na Broadwayi, kde debutoval 1947 v Shakespearově dramatu Antonius a Kleopatra, inscenovaném souborem Katharine Cornellové. 1947-48 byl spolurežisérem a hercem divadla Thomas Wolfe Memorial ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • trochu bordel

  Troch se mi nezdá ta filmografie.Dost toho tady chybí.Např. Planeta opic,bitva o midway,ben hur(originálo ne ten kreslenej a co třeba taky jeho skvělý vstup v Přátelích kde hrál sám sebe? *5*
 • Smutek

  Nedávno jsem se dozvěděl,že už není mezi námi.Je mi to líto.Na něj se prostě zapomenout nedá.Odešla další filmová hvězda.
 • :(((

  Pan Heston zemřel:(((
  • Re: :(((

   Opravdoví mistři nám začínají umírat, zůstanou tu jenom ta mladá ucha, co mají sice "krásnou" tvářičku, ale talent žádný.
   Je ho škoda, byl jeden z nejlepších. *9*
   RIP
   • Re: Re: :(((

    pravda *9*
 • Pan herec

  Pro mě to je a vždycky bude Pan herec.Už jenom Taylor z Planety opic,to byl nářez a i ostatní filmy nejsou vůbecšpatné,neznám ho sice osobně,ale je prostě skvělý.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit