Přejít na výpis diskuzí

Cher Lloyd

OSOBNOST 9.1.2011 
69 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kdyby ste chtel nekdo nějaké lepší informace,podívejte se na českou wikipedii je tam její stránka kterou spravuju já,tak jestli budete mít jeste nejakej dotaz stačí říct,rozhodne tam ale není napsané všecko *3*
  • Hi, how are you ? I'm so glad I have such fans. Your comments will help me to improve . I thank all my fans only , but also critics. Your Cher ;*
    PS : I am glad that you are at such a page where I can read your opinion of me
    • :DDDD no jo ty teda seš Cher L :D Ach lidí
    • wooow,so funny :D everybody trust u *5* :D:D:D
  • Ahoj ahoj na FB mám chvilku stránku/skupinu o cher :) tak kdo chce přidejte se :) https://www.facebook.com/groups/369978736420124/
  • ona je stejne znameni ja ko ja
  • já nechci nic řikat,ale já jí sleduji od samého začátku a myslím,že o ní vím vše :D..a na to jak málo tady toho o í máte tam máte dost podstatných chyb a nedostatků..ale nechci bát zlá,jen podotýkám :)
    • sám člověk o sobě ví nejvíc ale jestli myslíš mám 4 otázky ohledně Cher
      1. Jak se jmenuje její nejnovější Pejsek?
      2. Kdy si dělala svůj řidičák?
      3. Jaké měla číslo v XFactoru?
      4. Kde si dělala svoje první tetování?
    • jo tak já se tě zeptám kolik má tetování ? hmmm
      • to ti řeknu přesne,dnešním dnem má 20 tetování :)
  • Deska???

    že vydala desku?did jeste ani x factor neskoncil :D melete s.ra.cky *13* *13*
    • Re: Deska???

      To ty meleš sračky *16* vůbec netušíš
  • Cher

    Víte že Cher je romka *3* *3* *3*
    • Bože, vám už úplne šibe? no a čo, keby bola rómka? ale NIEJE. a češka tiež nieje. od kedy je Malvern v česku?
    • neni...Její rodiče jsou normální češi. *3* *2*
      • Češi ? :D "dívka pocházející z Malvern v Worestershiru" a její rodiče nezní moc česky teda :D
  • ..

    Ještě desku nevydala,tu vydá až na podzim.Ale už je rozpracovaná.X factor skončil už v prosinci a teď jsou finalisti na tour.
  • vsetko najlepsie:)))))))si strasne pekna *1* *14* *14* *14*
  • ciarakaulitz
    vy jsme mi tro*bové :D prej Češka, prej romka a z Polska.. :D Panenko na nebi :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit