Přejít na výpis diskuzí

Chet Atkins

OSOBNOST 31.12.2006 
8 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hello Dear,

    Hello Dear,
    My name is precious patric, am very glade to come across your profile today which i find interesting and wish to let you know that i will like to have a very good relationship with you, i hope you will welcome my friendship request? Please contact me with my privet Email preciou2patric@gmail.com so that l will give you my picture and tell you more about me,
    hoping to see your mail
    yours truely precious


    PLEASE CONTACT ME WITH THIS EMAIL ID preciou2patric@gmail.com


    Dobrý den Vážení,
    Mé jméno je drahé patric, jsem velmi glade přijít přes váš profil, který i dnes najít zajímavé a chtějí vás informovali, že budu rád, že má velmi dobrý vztah s vámi, doufám, že budete vítáni přátelství mé žádosti? Prosím, kontaktujte mě s mou ptačí zob Email preciou2patric@gmail.com l tak, že vám můj obrázek a řeknu více o mně,
    Doufají, aby váš mail
    Vy opravdu drahé


    Kontaktujte mne prosím s touto e-mailovou ID preciou2patric@gmail.com
  • Chet Atkins

    Přeju dobrý den,
    asi Vám uniklo, že Mr.Chet Atkins zemřel 30.června 2001. Takže Vaše informace v záhlaví stránky, že je mu 83 let je mylná.
    Zdravím
  • Narozeniny?

    Které s prominutím hovado je autorem této záložky? Chet Atkins již od roku 2001 nežije a mimoto to v žádném případě nebyl zpěvák. *5*
    • Re: Narozeniny?

      Opravdu v žádném?????? http://www.youtube.com/watch?v=gO6m 7uZ8ois&feature=related *13*
    • whitwort

      Re: Narozeniny?

      Tak proč se nezaregistruješ a nedáš to tam?To asi musí udělat jiní co?A admini taky všechno nemůžou stihnout nemyslíš?
  • zdar vole
  • zdar jsem tu novej
    • Re: Chet Atkins

      Jsem zde taky nový a jsem velkým fandou Mr. Cheta Atkinse. Skutečnost, že od roku 2001 již neoblažuje svět svým jedinečným uměním, je pro mne velká ztráta. Rád bych sehnal cd, na kterém je skladba Ave Maria v jeho solovém provedení. Děkuji.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit