Přejít na výpis diskuzí

Chiaki Kuriyama

OSOBNOST 31.12.2006 
7 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo zahrála to dobře hlavně se mě na ní líbylo když hrala tu GOGO tak měla takovej ten dobrej styl té školačky což se povedlo *4*
  • Ahoj Chiaki Kuriyama, jsi nejlepší, hrozně moc nejlepší než Hilary Duff.
  • já taky mám ráda Chiaki kuriyamu a v tom filmu kill bill se mi taky líbila Julie Dreyfus tedy Sofie fatale,ona byla právnička,ourenina nejlepší přítelkyně a zástupkyně,napůl francouzka,napůl japonka.Ale Chiaki kuriyama je hrozně nejlepší a všemi lidmi oblíbená,jenže Hilary Duff je hrozná a žádnými lidmi oblíbená není,tak nevím proč jí všichni tak obdivujo a všichni,co jí mají za debila,tak se přece k ní nemůžou dostat,když ona je takhle hrozně moc daleko a já jí nemám vůbec ráda,protože já jsem si místo ní,místo týhle Hilary oblíbila Chiaki Kuriyamu,ona je moc hezká a má rovný černý vlasy jako Hilary Duff ale ona je má zase žlutý i když si je nechá někdy obarvit,ale hilary už vůbec ne,není hezká já už vůbec stejně nevěřím,ale mě se prostě vůbec nelíbí a ještě jednu takovou věc,doporučuju abyste si všichni dali Chiaki Kuriyamu na facebook,ale tý hilary si už radši nevšímejte,jí si vůbec nedávejte na facebook,protože ona dokáže zničit každýmu život,prostě dokáže zničit každýho a někdo mi něco k tomu napište,nebo mi napište všichni, až mě poznáte a jestli s tím vůbec souhlasíte nebo ne,mám různé přezdívky a tak mi můžete říkat jak chcete,tak zatím ahoj všichni a taky mám hrozně ráda Annu Margaretovou a mám od ní taky ráda písničku Girl Thing,já jsem totiž Ajunka,Aju,Maja,Mája,Maju,Mayu,Anja xD
  • je best

    ta scena jak bojovala s thurmanovou byla mrte good *3* *3* fakt ze jo
  • Chiaki je dokobalááá!!

    Já teda nevim jak vy, ale Chiaki je podle mě nejlepší z celýho filmu Kill Bill. O'Ren Ishi byla taky neodolatelná, ale jak Gogo točila tou koulí, to bylo dokonalý!!! Přemejšlela jsem o tom, jestli náhodou neměli obsadit do role O'Ren Chiaki, ale pak jsem usoudila, že gogo jí sedla víc:-) *16* *14*
    • Re: Chiaki je dokobalááá!!

      jj souhlasím....Gogo Yubari a O-Ren Ishii jsou stopro nejlepší...tu scénu s tou koulí miluju, ale aby Chiaki hrála O-Ren??? Už jsi viděla 17-letou královnu Yakuzy...já teda neviděl ještě žádnou mafiánskou šéfku ale Lucy jako O-Ren je nepřekonatelná
      • Re: Re: Chiaki je dokobalááá!!

        Chiaki jako gogo je uplne best!!! nej z celyho filmu...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit