Přejít na výpis diskuzí

China Anne McClain

OSOBNOST 24.9.2011 
141 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja mám 13 rokov a mám 170cm a ona má 15 rokov a má 157cm.
  • hele nechte toho ze je mala a takovy kecy me je 12 a mam jenom 145 cm :) no a co nestidim se za to takze kdo je tu trapnej hmm.
  • za prve ty diva ty jse aš diviš jak jsem tě prolhala jo a když moje rodinka si přečetla tvuj komentař tak všichni spadly smichi hahahahaha i ja *15* *15* *15* *15* *15* *15* *2* *2* *2* *1* *1* vypadalo to jako když mi nadava 3 leta holčička nebo když mi nadava chipmank nebo pidi žvik mravenec
  • China je svelá herečka
  • *5* *14* *3* *15* *1*
  • Pokud se vám nelíbí Chinino zpívání tak nevíte jak zpívá dobrá zpěvačka!
    Ste divný a žárlíte .
    Ste naštvaný *10* .
    • Uplně s tebou souhlasim Viki
      • I love you.
  • China je fakt dobrá zpěvačka! *4* . Je výborná a skvělá,
  • fuuuuuuuuuj china blleeeeeeeeeee je fakt strašna *11* *11* a děsna je krasna *14* *14* ale nema talent to jak zpíva je ostuda pořad sami mnmnmm třeba a trummmma henza pini e som tajm sami toto *13* *13* mohla by bít lepši ale ne neni *13* spíš neni vubec dobra lauryn a sierra ty sou huste *14* *14* *14* ale china jek *1* *1* *1* *1* *1* *1* smichu
    • Jediný kdo je tu k smíchu si ty a určitě je chinna ohodně talentovanější než ty, tak tady nepiš jak hrozně zpívá, ale první zazpívej ta a pak uvidíš jaké na to budou ohlasy.Kdyby nebyla dobrá zpěvačka tak by ani zpěvačka nebyla . *16* *16* *16*
  • I love you china
    • Oh....thank you very much!!!!
  • je to moje nejoblibenějši herečka je ta super pane boře je i hezka.je to děsna strášna namyšlena modelka trdlo neumi hrat
    • Najprv napises ze je super herecka a je krasna a potom napises ze je strasna herecka a je spatna rozmisli si co napises!!!!?!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit