Přejít na výpis diskuzí

Chris Barrie

OSOBNOST 31.12.2006 
31 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • !!♥♥RIMMER♥♥!!

    fakt úžasný herec! úplně mě ochromil, takovej sympaťák! to se hned tak nevidí, to musim uznat!!♥♥ *14* *14* *14* *14* a v červeném trpaslíkovi ho mám opravdu nejradši!! *14* *14* *14* *14*
  • CHRIS BARRIE

    Hele nezná tady někdo současnou adresu CHRIS BARRIE ??? Prosím Odepište. *7*
    • Re: CHRIS BARRIE

      neni to tak úplně jeho adresa, ale zkusit to můžeš:
      Chris Barrie
      agent Charles Armitage
      Noel Gay Management
      Shepperton Studdios
      Shepperton
      Middlesex TW17 0QD
      Great Britain
  • Fotky

    Nevítě někdo jak to tu chodí s těma fotkama? Přidávala jsem sem fotky Rimmera (a jeho sbírku diapozitivů telegrafních sloupů z 20. století) asi před dvěma měsícema, ale ještě se tu neobjevily... Myslíte, že Rimmer je malicherný byrokratický hnidopich, který se přímo vyžívá v předpisech, protože z toho má jakousi zvrhlou radost? V mnoha ohledech máte bez výhrad pravdu *1* já ho prostě miluju...
  • Nechápu

    Jak jen mohli uvažovat o Barriem jako Listerovi a jak mohli chtít dosadit do Arnieho role někoho úplně jiného? Asi je to otázkou zvyku, ale Rimmer nemůže být nikdo jiný než Barrie. *14*
  • Polévka Gasspaco

    Ach jo... Kde sou ty časy s Arniem?? *4* Je to strašnej pošuk, ale stejně ho prostě milujete! *5*
  • rimmer best

    Já ho taky prostě miluju..:D můj nejoblíbenější herec a samosebou postava v Červeným trpaslíku..bez něj to není ono...Kdo tě vytáhne z problémů? Volejte Arnolda Rimmera...arnold rimmer..aaaarnold rimmer...:D rimmsey je nej... *14* *14*
  • A.J.Rimmer BDP

    Jsem moc ráda, že jsem se náhodou dostala k
    seriálu Red Dwarf. Do Rimmra jsem se prostě zamilovala a můj přítel má zase na koho žárlit *14* Jo a jeho song v epizodě Stesk je prostě nezapomenutelnej! *1*
    • Re: A.J.Rimmer BDP

      Ó bóže, písnička ve Stesku je nezapomenutelná. A kdyby jenom písnička, tam je víc momentů. Minimálně ještě jeden *1*
      • Re: Re: A.J.Rimmer BDP

        Při tý písničce se vždycky tak tlemim! :D Joo..Rimmer je super! :D
      • Re: Re: A.J.Rimmer BDP

        mas pravdu sama čuryna *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* (mooning)
    • Re: A.J.Rimmer BDP

      To máš pravdu. Já si musím tu písničku pořád přehrávat. Chris má velmi sympatický hlas. *14*
  • červený trpaslík je obrem mezi seriály

    gigantická podívaná při které se člověk nasměje,i díky Rimmerovi, který čím víc se snaží s lidmi vyjít, tím méně se to daří, domýšlivý,roztomilý a tak ironický. jsem ráda, že mám tu čest znát talent, takového kalibru.
  • rimmer forever :)

    skvele hraje,velky charisma,vtipnej.. jeden z mych nejoblibenejsich hercu,pridavam se *4*
  • THE BEST ACTOR

    Tohle je prostě můj nejoblíbenější herec!!!! The Best !!!!
    • Re: THE BEST ACTOR

      no naprosto souhlasím!!!!!!!!Rimmer forever!!!!!!!!Chris Barrie is the BEST!!!!!!!!!!!!Milujuho v Červeným trpaslýku,ale i jinde, třeba v takový Černý zmji byl taky super

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit