Přejít na výpis diskuzí

Chris Lowell

OSOBNOST 24.12.2007 
13 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jhgj

    on byl ten násilník ve Veronice Mars a já myslela že je to její kámoš a on ji chtěl zabít!!!
    • Re: jhgj

      On nebyl ten násilník!! To by neudělal! Dyť s Veronicou chodil, byl to ten kudrnatej. Moc si to nepamatuju ale tohle vim jasně! Potom je přece chytli a zavřeli né??!! *16* *16* *14* *14*
      • tj piz(nebo jak se taM jmenoval) to fáákt nebyl to nwm,kde na to přišl/a.JJ pak ty dva blbce chytli..jeden byl ten správce kolejíí..
    • Re: jhgj

      On nebyl ten nasilnik vzdyt je prima....
    • Re: jhgj

      coze nasilnik??? to neni mozny ty myslis ten kdo znasilnoval ty holky?? to byl jinek tenhle veronicu miluje no nebo ji ma rozhodne rad:)
      • Re: Re: jhgj

        To teda nebyl ten násilník!!On Veronicu miluje *14*
        • Re: Re: Re: jhgj

          že jo taky si to myslím :D
  • Není

    On to nebyl, mam na dvd celou třetí sérii a taky to uz bezelo v tv., *14* NAsilnik je jeden chlap, spolecne mu pomahal ten spravce klucici koleje, takovej ten kudrnatej jak jezdil s tim vozikem odvazet z pareb ozraly holky... a jak je vzdycky odvezl, odvezl je k tomu chlapovi. *16*
    • Re: Není

      mam pocit ze ten nasilnik jmenoval Mercer!..a toho jeho kamose neim..ale vim ze sem do Veronici Mars byla blazen..mno..a porad sem..pac mam vsechny 3 serie na dvd.. *14* *3* *3* *1*
    • ajulina

      Re: Není

      RONYNKA:hele a nemohla bys mi to prepalit??zaplatim!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!
    • ajulina

      Re: Není

      Ahoj hele chci se zeptat jestli mas vsechny dily.....veronica masr.....jestli jo tak nemohla bys mi je prepalit??klidne ti za to zaplatim..........moc pls *3* *9* dikys
  • Chris Lowell

    ne ten kudrnatej to je WOLIS a nasilnik neni ani MENCER!!!oni ho jeste nenasli....a nevite jestli bude ctvrta serie????kdyztak se ozvete na kocicka.kocicka@email.cz piste klidne vsichci ale chci to prosim VEDET!!!
    • wolise nemyslí ježiiš

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit