Přejít na výpis diskuzí

Chris Norman

OSOBNOST 18.3.2007 
71 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevite, prosim, kde se daji koupit vstupenky na koncert v Cechach? Informace o tom, ze je prodava Ticket Portal neni pravdiva - tedy zatim. Moc Dekuji, Martina
    • Já je koupila normálně přes tickepro.
  • Chrise sleduji od začátku,kdy vznikly SMOKIE a moc jim fandím ,i když se později rozdělili,tak Chris pokračoval v úspěšné dráze a jeho písničky berou dech !! Opravdu perfektní !! Podle mého názoru byl Chris tahák skupiny SMOKIE !!!! *2* *15* *15*
  • PERFEKT !!! PERFEKT !!! PERFEKT !!! BRAVO !!!! *15* *15* *15*
  • Tak pro všechný fanoušky Chrise Normana první České turne 24.4.Brno, 25.4.Ostrava, 26.4.Olomouc, 28.4.Pardubice, 29 a 30.4.Praha, takže sledujte stránky www.taurusagency.cz
  • Mam jeho LP desku k prodeji 604838143
  • norman

    Ač rodu mužského, musím uznat, že Chris je fakt osobnost, dobře vypadá a hlavně má naprosto jedinečnej mírnej "chraplák".
  • paavlaa1

    chris

    jsi krasny clovek fandim ti moc papa ivanka *3*
  • chris

    Je úžasnej!!! mám ho ráda a fandím mu *4*
    • oliveta7

      Re: chris

      jo je ! *14*
  • seitmannka

    Životní jubileum

    Letos slaví Chris své životní jibileum - 60. narozeniny. Včera jsem mu přála na Facebooku, dnes tak činím zde, musela jsem se nejdříve zaregistrovat do jeho fanklubu. Přeji mu hlavně a především hodně moc zdraví, aby nám ještě dlouhá léta přinášel radost do života svým milým zpěvem i zjevem. Ať se mu stále daří pracovně i soukromě, hodně štěstí a zdraví přeji i jeho milé rodině! *4*
    • oliveta7

      Re: Životní jubileum

      Já taky mu přeju všechno nejlepší a hezký ROK 2011 jemu i jeho rodině! *5*
    • seitmannka

      Re: Životní jubileum

      jubileum, omlouvám se za překlep, také jsem již oslavila šedesátiny. Škoda, že to nejde opravit, myslím ten překlep! Ty šedesátiny už asi nepůjdou! *14*
  • narodeniny

    ak by si to mohol Chris precitat-prajem mu pevne zdravie,nadalej vela tvorivych sil,prekrasne piesne napr.tipu 70.tych rokov,alebo duety so S.Quatro,...skratka vsetko najlepsie!!! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit