Přejít na výpis diskuzí

Chris Norman

OSOBNOST 18.3.2007 
71 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • karlovy vary

    Tak co jdete někdo na Chrise-7.6.v Karlových Varech a vstupné je 100kč protože je to nějakej festival
  • Chris

    láska mého dětství *14*
  • Božský Chris

    Chrise Normana miluju už od svých 11 let,tedy už 30 let.Nejen,že je to nádhernej chlap,ale ječtěš navíc mu to skvěle zpívá a ty písničky....no za těch 30 let mě vůbec neomrzely,líbí se mi furt... *14*
  • Chris!:)

    Chris Norman-proste neodolatelný, božský, jedninečný s úžastným hlasom..
    A to je vše, přátelé! *14*
  • Fanklub

    Vážení!
    V ČR již zdařile funguje fanklub Chrise a Smokie.Mrkněte na Smokie-com.cz.Zadumejte a já říkám fanklubáci spojte se!Jinak zdílíme stejné názory.Už je nás skoro 40.mějte se fajn.J
  • Dresden 07112007

    Přátelé z Fanclubu Chris Normana.
    Pojedete někdo na vystoupení Chrise do Drážďan dne 7.11.2007 ? Dejte prosím vědět, mám zájem zúčastnit se s manželkou.
    Vasik2.
  • Chris Norman

    Chris Norman stále mladý, pohledný, sympatický, vynikající zpěvák a hudebník.
    Najde se agentura, která by ho pozvala na turné po česku ?
  • pan Zpěvák

    Je to úžasnej zpěvák, hlas co má on, nemá jen tak někdo. On i Smokie zaslouží uznání.
  • Chris

    Chris je skvělej zpěvák a hudebník. Jeho hlas je jednoduše úžasný a škoda, že odešel od Smokie, bez něj to není ono. Mám ráda písničky Smokie i sólové Chrise.
  • Chris je jednička

    Nejlepší zpěvák a muzikant co se kdy narodil a co díky Bohu žije!!!!Neskutečně talentovanej a šikovnej člověk.Výbornej klavírista a kytarista!!!!Chrisi máš zlatej hlas, ruce a já tě miluju!!!!!!!(obrazně řečeno) *14* *14* *3*
    • Re: Chris je jednička

      poslední slova jsou technická chyba,není myšleno vážně *15* *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit