Přejít na výpis diskuzí

Chris Norman

OSOBNOST 18.3.2007 
71 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Košice 2009

    Ahoj fanoušci, po zážitku ze sobotního koncertu v Košicích mi to nedá a musím přispět svou trochou do "mlýna" *1* ...snad nebude vadit víc řádků... Moje mamka ho taky "miluje" od svých 18 let. Idol, u kterého ani nedoufala, že by ho nekdy mohla videt na podiu.. Ani by me nenapadlo, kdyz jsem na jaře v Anglii náhodou našla jeho CD za 5 liber a koupila ho mamce pro radost... jak se bude pribeh vyvijet... Mamka se nekdy v červnu doslechla, ze bude koncertovat v SRN a na Slovensku..
  • Re: chci to vědět

    Ted zádný neplánuje..
  • Re: Re: Lipsko

    je nejlepsiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
  • chci to vědět

    Ahoj ,nevíte kdy bude mít koncert u nás? dík
  • Re: Re: Chris

    Vím,že tu byl,byla jsem na něm v Havířově.Bylo to skvělé.Proto chci aby zase přijel.V Německu má asi 27 koncertů,tak proč není u nás aspoň jeden. *14*
  • Re: Chris

    hm taky nechápu ale mynulý rok tady byl 2x
  • Chris

    Proč není u nás koncert Chrise,to se nenajde nějaký sponzor,to jsme tak chudá země? *9*
  • Re: Re: Chris

    Neni to blbost podívej se sem:www.chrisnorman.de
    a dej na terminy tam to je:

    29.08.2009
    Chris Norman
    Steel Arena, Kosice [Slovakia]
  • Re: Chris

    Ahoj, s těmi Košicemi je to opravdu, Chris Norman v Košicích není to nějaký apríl?
    dík za odpověd
    gabi
  • ENDLESS NIGHT

    Chris teď vydal nové CD a jednu novou písničku z něj "Endless night" je možné vidět na youtube.
  • Chrisík

    V Košicích?JUJ a taky v Lipsku...
    pojedu za ním!!
  • Chris

    Miláček Chris Norman bude 29.8.2009 v Košicích.Tak hurá za ním. *14*
  • a

    aww on je neodolatelně sladkej mazel lol ha ha *1*
  • Re: Lipsko

    Miluju ho je nejlepší *14* *14*
  • Lipsko

    Chris bude mít v nejbližší době turné po Německu např. v Lipsku to je celkem blízo od Čech *14*
  • Kryszu

    Stránky o Chrisově karieře:http://christophernorman.b log.cz/
    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    Super Chris!!
  • .

    koukněte se sem:www.chrisnorman.estranky.cz
  • Re: hgb

    Koncert v Havířově byl super ,během dvou dnů přišlo přes 20000 lidí.Tolik se oficialně prodalo vstupenek ,dnes vystoupí Uriah Heep tak se chystám znovu .Loni byli na slavnostech Sweet A předloni Slade
  • hgb

    HAVÍŘOVSKÉ HORNICKÉ SLAVNOSTI
    Městská sportovní hala Slavia, náměstí Republiky, 05. 09. 2008 - 07. 09. 2008
    Vystoupí: Chris Norman (bývalý frontman skupiny Smokie), Uriah Heep, Lucie Bílá, Kryštof, Chinasku, J.A.R., Zuzana Smatanová, Leoš Mareš, Michal Nesvadba, Hradišťan, Lúčnica a další.

    Můžete se přesvědčit samy zadejte na seznamu Chris Norman Havířov
  • hhggg

    Chris se do čech nějak hrne znovu tady bude 6.9.2008 v Havířově *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit