Přejít na výpis diskuzí

Chris Tucker

OSOBNOST 31.12.2006 
16 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • veronikak
    Happy Birthday Chris *4* *4*
  • Má tu pěkný fotky-třeba s MJ-Jacksonem.Taky blahopřeju,ikdyž pravděpodobně zbytečně jako tady snad každý.Je mu 38 a líbil se mi,jak hrál například v Křižovatce Smrti.
  • veronikak

    Merry Christmas

    Chris Merry Christmas and Happy new year 2011 ! I love you ♥♥♥♥♥♥♥♥
  • veronikak

    chris jsi nejlepší herec !

    Chris Tucker je nejlepší herec s Ameriky stejně jako byl Michael Jackson nejlepší zpěvák.Michael a Chris byli dobří kamarády Chris je i v klipu YOU ROCK MY WORLD od Michaela Jacksona.Michaela a Chrise mám moc ráda ! ! ! *14* *14* *14* *14*
  • :)

    vse nej k narrozkam :D
  • Happy birthay

    vše nej :D hustej herec
  • Chris Tucker

    fakt vse nej :D :D
  • Chris Tucker

    vse nej kamo ten koncert s jacksonem se ti povedl kamo :D :D xxDD *3* *3* *3* *3* *3*
  • mitchell

    chris

    Vše nejlepší k narozeninám ti přeji
  • zuzanka666

    Narozky

    Vše nej k tvým zítřejším narozkám si bezve komik s krásnýma očima. *14*
  • vterinka

    Vše nejlepší!

    Tak ti přeji vše nejlepší k Tvým dnešním narozeninám. Ať se ti daří v životě i v karieře! *3* *3*
  • .....

    je to dobrej herec jen me stve ze nehra ve vic filmech
  • Borec

    Chris Tucker je dobrý herec.Líbil se mi v komediích jako Pátek-to je den a Křižovatka smrti.Dnes je mu 36 let.Tak Happy Birthday!
  • ken

    stahnete si krizovatku smrti 3 ZADARMO!!!

    Ahoj, tak jestli jste jeste nevideli krizovatku smrti 3 s Jackie Chanem, tak tady na tehle strance si ji muzete stahnout ZADARMO!!!

    http://www.iskladka.cz/download.php?file=1214777411_krism3-hunts.avi

    Staci to jen skopirovat a vlozit do adresy! Pote se objevi iskladka.cz, pod kterou bude napsano:stahovani bude zahajeno za 10sekund. Pockate a pote uz jen vyskoci okno a vy date ulozit. Neni na tom nic tezkeho:-)
  • Chris je tak skvělej herec,a je krasnej............... *14* *14* *14* *14* *14*
  • ajajo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit