Přejít na výpis diskuzí

Christian Clavier

OSOBNOST 31.12.2006 
72 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kuddel

    Notak!

    Co se s váma děje? Už tak dlouho žádná diskuze. To jsem opravdu jediná, která ho má fakt ráda?
    • Re: Notak!

      Ne nejsi jediná ,taky ho mám ráda je super *1*
      • kuddel

        Re: Re: Notak!

        Tak to jsem ráda. Hele, mám takový návrh. Ale jestli nebudeš souhlasit, tak mě klidně pošli někam. Víš, neznám moc Christianových fanoušků. Jsi jeden z mála. Nechceš si psát? Zatím o něm, třeba zjistíme, že toho máme společného víc než jenom Napoleona a Asterixe :D
  • Narozeniny

    Hodně zdraví a dobrých hereckých příležitostí monsieur Clavier!
  • Happy Birthday

    Dnes má Pan Clavier narozeniny.Chci mu k nim popřát.Je mu už 57 let.Znám ho hlavně z komedií Návštěvníci.Tak Happy Birthady!
  • :-)

    *15* *15* *15* fakt mu to sekne v roli ASTERIXE!! *15* *15* *15*
    • Re: :-)

      V připravovaném Asterixovi a olympijské hry uz hrát Asterixe nebude *9* *9* *16*
      • Re: Re: :-)

        Neúčast Ch.Claviera ve třetím pokračování
        o Asterixovi je pro mě velkým zklamáním.
        Spíš bych uvítal neučast G.Depardieu.
        Zdá se mi, že Clavier je nedoceněný herec
        jak komediálních, tak charakterních rolí.
        • Re: Re: Re: :-)

          Souhlas s hvězdičkami. V tom třetím
          pokračování měl Clavier zůstat. Taky bych
          se spíš obešel bez G.Depardieu. Ale my nevidíme do zákulisí a čertví proč došlo
          k novému obsazení Astérixe.
          Každopádně se mi jeví Ch.Clavier jako
          vynikající komediální herec, jenž obstojí
          i ve vytváření tzv.vážnějších rolí.
          Mě se třeba v roli Napoleona taky líbil,
          ale celkově mi ten seriál moc nedal.
          To už je lepší přečíst si o Napoleonovi
          knihy, které o něm napsal R.Castellot.
          Čau.
      • Re: Re: :-)

        ale proč ne ?????? *7* *16*
        • Re: Re: Re: :-)

          Prej se chce věnovat serióznějšímu herectví. Co může proboha bejt serióznějšího než Asterix??? *3*
  • Napoleon

    Poté, co jsem shlédla úžasný čtyřdílný "seriál" Napoleon, Clavier se mi vryl pod kůži a už tam zůstal :). Hrál moji milovanou historickou osobnost a hrál ji úžasně :)). Nemůžu se vynadívat na obrázek jeho alias Napoleona, který mám v učebnici francouzštiny.... *14*
    • Re: Napoleon

      Seriál mi připadal dost odbytý a fatálně
      nepřesný, co se týče historických událostí, zkrátka scénarista se moc
      nevyznamenal ale přesto Ch.Clavier se mi
      v roli Napoleona líbil.
      • Re: Re: Napoleon

        masuplnu pravdu, sam by som to lepsie nenapisal... fakt napoleona zahral brilantne...
  • Po shlédnutíKorsického případu se stal mím velmi oblíbeným hercem. Je t'aime Christian. *14* *14* *14* *4* *4*
  • škola

    škola je hrozná *10* *16* *8* mám blbou uču *5* *8* *7* *14* *13* *9* *8* *15* *15* *15* *15* ,,,,,,,..........
    • Re: škola

      TO NIKOHO NEZAJÍMÁ!!!!!!
  • škola

    škola je hrozná *10* *16* *8* mám blbou uču *5* *8* *7* *14* *13* *9* *8* *15* *15* *15* *15* ,,,,,,,..........
  • aj ho miluju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! je božskej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14*
  • Christian Clavier

    Muj nejoblibenejsi herec *8* . Je proste supeeer *1* ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit