Přejít na výpis diskuzí

Christian Meier

OSOBNOST 31.12.2006 
18 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Krásný, velká chlap.Jako Santos nezapomenutelný,hodně jsem se nasmála *15*
  • santos
  • Je staršně sexy, krásnej, sledkej. Nejkrásnější byl v Luz Maria....ty dobově šaty mu strašně sluší. Jinak k němu vybraly skvělý český "hlas" Filipa Jančíka. A ještě mu to s Angie moc slušelo, uměla bych si je představit jako pár. *14* *3*
  • Zbožnuji ho už od malička díky Telenovele Luz María *14* *14* *14* *14* V Zoro meš a růže a Někdo se dívá je taky úžasný *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • Nejlepší herec ! :)V seriálu Někdo se divá je fakt super :)
  • sarah89

    Dámy!!!

    Nežerteho tolik....vždyť mi nic nezbyde *15* *1*
  • Roza

    Žeru hoo!! *14* úplně nejlepšíííí
    • Re: Roza

      je to super herec a ještě krásnej.a moc mě mrzí že seral uz končí ráda bych aby tenhle serial nemel konec
  • lelepas

    Zorro

    Jo je bombový ale už není ten mladoch jako v seriálu...Ale musím uznat že asi jen kvuli němu se na to dívám..:D..Chtěla jsem se zeptat jestli nevíte kolik to má celkem dílů !?:)..Předem dik za odpověd..
    • mizgousek

      Re: Zorro

      ahojky ma to 120 dilu *15*
      • Re: Re: Zorro

        122
      • Re: Re: Zorro

        zorro je nej lepši film kteri se mi libi možna bude pokračovany kdibi bilo pokračovany *15* *15*
      • Re: Re: Zorro

        dala bis mi nake dvd prosim *16*
  • lassy

    Hejik ale v zorru je upo *14* *14* *14* moderna za každou cenu to už neni ono mu slusi proste oblek zorra *14* ja ho zeruuuuuu *14*
  • Krásný člověk.

    Vidím teď po ránu Zorra. A musím říct, že tenhle chlapík mě dostal. Je to zanmení Raka, říkala jsem si, že to už musí být v něm. Tohle nejde zahrát, když k tomu nejsou vlohy a chuť. Je opravdu strašně krásnej. Víc se mi líbí staromódně, jak je v tom seriálu s delšími vlasy, ne, jak to má teď. hypermoderní image. Jasně, hlavně zapadnout mezi tu showbyznysovou smetánku. Možná mu to pomáhá přežít, ale stejně... Ta černá mu slušela a všelijaké ty mexické kazajky. Ty kalhoty na tělo zdůtrazňujou hezký nohy a ty haleny postavu do V. Tehdejší móda musela být nesmírně sexy na pěkném člověku. Ještě ho podtrhla. Fakt z něj učůrávám a až Zorro skončí, budu mít v srdíčku díru jak kráter na Měsíci. Má strašně krásnej úsměv, ten člověk ani v tom seriálu skoro nevidí. Umím si představit, že bych se do toho člověka mohla bez dechu zabouchnout. *14* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit