Přejít na výpis diskuzí

Christian Oliver

OSOBNOST 31.12.2006 
94 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • CHristian

    Tak tehle herec je nejůžasnější na celém světě ... fakt nejhezčí co znám hezčí než Brad Pitt .. fakt krasavec je tak sexy a nádhernej ... zlatíško moje :-) Má fakt super filmy a taky seriál jako je kobra 11 ... ted jsem si napsala o jeho autogram a on mi došel fakt mazec :-) *14* *14* *14* *14* *14*
  • verinka72

    <3

    Ich liebe dich... *14* *14* *14*
  • Je to prostě nejlepší herec a taky je moc sexy.Já ho prostě miluju!!!!! *14*
  • ...

    kdyžtak jukněte na www.mrakulka.blog.cz , mam tam i jiný pěkný chlapi *4*
    • Re: ...

      Wow!tak to mrknu
  • Narozeniny,.......

    Vše nej k Tvým 37 narozeninám které jsi měl 3.03.Christiane Jsi prostě nádhernej,......Strašně se mi líbíš,.. *14* *4* *14*
  • supr

    ahojik lidičky ,jestli máte nějaký fota tak je sem klidně dejte..at je jich tu víc...
    Tuhla stránku jsem zakládala já takže pokud máte tak pošlete nebo je sem dejte.
    Víc jich zatim neni *3* *3* *3* *4* *15*
    • Christian dnes

      Podle všeho je Christian už nějakých pár týdnů zadaný. Pohybuje se podezřele podle německého webu kolem exotické tmavovlásky, která je herečka, moderátorka, tanečnice a zpěvačka. *14* *3* *16*
  • hgfg

    Prosím pošlete to dál!

    Tohle nepřestávej nebo se stane něco špatného. Jmenuji se Daisy, je mi 7 let mám blond vlasy a děsivé oči. Nemám nos a uši jsem mrtvá. Pokud tohle nepošleš 15ti lidem zjevím se dnes večer u tvé postele s nožem a zabiju tě.Tohle není vtip! Něco dobrého se ti stane v 15:22-někdo ti zavolá nebo k tobě promluví a řekne : MILUJI TĚ !!!! P.S: Neporuš to!


    Tohle jsem dostala a přeposlala....jistota je jistota
  • supeeeeeer!!

    *14* *14* *14* najradsej by som ho videla vo vsetkych filmoch!!! *14* *14* *14*
  • cyrus

    re:christian oliver

    nevíta jal se jmenuje jehopartak s kobry 11 odepište
    • semir
    • Jeho parťákem v Kobře11 byl Erdogan Atalay alias Semir Gerkhan (jeho postava pořád figuruje v Kobře). Doufám, že jsem ti nějak pomohla.:-)
    • Re: re:christian oliver

      no tak to určite *13* *13* *13* *13*
  • milášek

    Já jsem si stáhla jeho film Subject Two a je super! *14* *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit