Přejít na výpis diskuzí

Christiane Vera Felscherinow

OSOBNOST 28.5.2007 
12 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Z toho , jak žila, je zázrak, že se dožila 55
  • Myslím, že má neuvěřitelné štěstí, že ještě žije. I když pochybuju, že se z toho někdy vyhrabe...
  • tebe by jsme měli litovat, jsi bez empatie a evidentně o tom nic nevíš
  • Vždy když dočtu knížku, řeknu si:,,uf, konečně konec" ale u ,,My děti že stanice ZOO" jsem skoro brečela:,,nééé, to byl konec?!?" . Opravdu úžasná kniha! Hrozně mně vtáhla do děje :3 , chtěla bych si přečíst i pokračování:,,Můj druhý život"
  • Četl jste někdo ,,Mein Zweites Leben"? Je to pokračován ,,Wir Kinder vom Bahnhof ZOO" a pokud vás zajímá jak to s Christiane od roku 1978 šlo dál, určitě si přečtěte!! *3*
  • V roce 2008 opět propadla drogové závislosti a syn jí byl odebrán z péče. Od té doby o ní nikdo neslyšel.
  • Moc ráda jsme jsi přečetla tu knížku do slova mě to sebralo *6*
    znám jí na spamět :) mohla bych jí číst pořád do kola nevadilo by mi to :)
    sice smutný příběch ale vzala jsem si ponaučení :) a pořád na to myslím honí se mi to hlavou každy den :))
  • Je mi líto lidí, kteří litují fetáky....Většinou si za to mužou sami!! Chudák spíš její syn...
  • Tu knížku mám přečtenou na zpamět,,,,nevím co,ale něco mě do té knížky příjmo vtáhlo,představovala jsem si každou scénu jako ve filmu,ta knížka mě nikdy neomrzí už 9x jsem ji četla,,,pořád nad tím přemejšlím,obdivuju jí
  • Tahle knizka me doslova učarovala..... A je mi líto že do toho christiana spadla znovu ,prý ji kvůli tomu sebrali syna ..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit