Přejít na výpis diskuzí

Christina Applegate

OSOBNOST 31.12.2006 
21 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • docela se podobá emily osment, ale obě jsou skvělé ;)
  • PaulaDMLoverka
    souhlas
  • pardon-Ženatý se závazky :D
  • Kelly ze 6enatý se závazky se jí povedla, bohužel ji neznám z jiných filmů, ale určitě všechny stály za to...a pořád pěkná *4*
  • kirushka97
    Všechno nejlepší :)))))
  • Všechno nejleppší ona už má 41? vůbec bych jí to netypla!! bych jí typla tak 27-29 roků :D :D :D
  • johnlennon96
    všechno nejlepší :)
  • Všecičko nej !! Christina je prostě dobrá herečka !! jedna z nejlepších.. Nejvíce se mi ale líbila v ženatý se závazky *5* *4*
  • Fotky Christiny

    je to dobrá herečka, nějaký její fotky jsem hodil na : http://zenaty-se-zavazky.webnode.cz/fotogalerie/sexy-fotky-christiny-applegate/ *3*
  • nik011

    happybirthday

    vsechno nej!!!!!!!
  • johnlennon96

    Happy Birthday

    všechno nejlepší k 38 narozkám :-)
  • Re: christina je nej

    tak to sme dva
  • jupí

    založil jsem o ní stránku adresa je www.christinaapplegate.mypage.cz mrkněte se ale eště to neni hotové *14* *14*
  • hmmm

    mě se líbí aje skvělá herečka
  • christina je nej

    upe jí zbožnuju je to ta nejnejnejnejnejnejnejnejnejnejnej herečka *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • milacek

    mela rakovinu prsu museli ji odstranit obe prsa a potom musela jit na silikony je v pohode a je zdrava!!!
  • Re: chudák

    Tak, nedávno jsem byla na Super.cz a podívala jsem se, jestli tam nejsou nějaké novinky o Christině, protože mě to dosti zajímá. Prý byla na nějaké akci bla bla bla a prý už je ÚPLNĚ ZDRAVÁ. Měla prý tu rakovinu jenom trošku a dokonce ani nemusela na ozařování. Držím palečky a moc jí to zdraví přeju!!! *4* *15* *1*
  • Re: chudák

    Četla jsem o tom včera a držím pěsti TÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁKHLE pevně!
  • chudák

    slyšeli jste že má rakovinu je to ale chudák co ale prej má velkou šanci na uzdravení bo i její mamka měla dvakrat rakovinu a vyléčila se z toho.takže jí držte palečky at se taky uzdraví. *4* *9*
  • Christina

    Je to skvělá herečka *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit