Přejít na výpis diskuzí

Christina Victoria Grimmie

OSOBNOST 2.12.2010 
28 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hruza
  • Ja jsem videla video na youtubu jak zpivaj herecky'zpevacky pisnicky katy perry a byla tam ona!'neznala jsem ji!'tak jsem ji vyhledala a kdyz jsem to videla ze ji nekdo zastrelil!'byl to strasnej pocit!;(
  • Je to strašný *9* nechápu jak to někdo mohl udělat. Byla hodně mladá a talentovaná. Je to moje oblíbená zpěvačka . . . A bude.
  • Je mi z toho opravdu zle..Jak tohle mohl někdo udělat? Byla tak mladá a talentovaná.. Hlavně ať se drží její rodina a moc mě to mrzí, protože představa, že jen tak někdo zastřelí někoho na koncertě je znechucující.
  • Nechali toho netvora co to mohl udělat!!!Tak chytrá,šikovná a hezká holka....tak mladá....nezasloužila si to.....tak krásně zpívala...málo kdo se jí rovnal!!Je jí strašná škoda!!!!R.I.P Christina Grimmie
  • Predstavuji si že je v nebi a má se dobře. Christino byla jsi ANDĚLEM. Nechápu toho člověka kdo to udělal. Odpočívej v pokoji....
    Pro nás si nezemřela
    • Áno
  • Budeš nám hrozně chybět,ale tvá hudba v našich srdcích zůstane na pořad
  • To je vážně hrozné.
    Tak mladá byla.. A talentovaná ..
    Je mi to moc líto ... :(
    R.I.P. Christina. *13*
  • Znam jí od jejích začátků na youtubu. Na světě není talentovanější zpěvačka, než byla právě Christina. Pořád si říkám, že to není možné. Hrála zeldu, league of legends nebyla nafoukaná jako většina dnešních zpěvaček. Proč ona? ..a ještě pár hodin v Orlandu před smrtí měla videa na instagramu, fb, snapchatu...Nevěřím tomu!
    ale pro mě nezemřela.
    RIP Christina
  • Je to hrozne. Byla tak mladá. Bude mi chybět. RIP Christina
    • Také tomu nemohu uvěřit

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit