Přejít na výpis diskuzí

Christine Lakin

OSOBNOST 31.12.2006 
42 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • martina81
    Happy Birthday Christine *4*
  • Hi John and I here I have your best collection of Step by Step with the best and nicest ones Christin.Ja stam was the thought that I will be 14 or 15 I already loved you from childhood from Step Krokem.Tobě them have 20 Here I thought that to get you and I get to go out together and then marry and live up to Bube smrti.Až one of 14 so I grew up on you come over to America and I write mainly in what kind of part you are either the South or North letter I'm sending my love Christin Lakin aho.I I love you when you show you are 20 nice building with a varnish so hi Jack ... *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* ahoj......
  • martina81

    Happy Birthday

    Happy Birthday Christine *4* *4*
  • veveryce

    Happy Birthday

    Happy Birthday Christine Lakin
  • dutosvarc

    Happy Birdday

    Vše nejlepší
  • HAPPY BIRTHDAY!!!

    Přeji ti Christine Lakin alias Al Lambert Vše nejlepší k tvým krásným 32 narozeninám *3*
  • evush

    filmografie

    hrála ještě v Kráska a Ošklivka (The Hottie and the Nottie) spolu s Paris Hilton :)
  • rain

    Al

    je stejně velká jak já :) a v Step by step je nejlepší dřív sem furt řikala Cody a JT ale časem sem si víc oblíbila Al připadá mi nejvíc ze všech taková svá jako nemluvte mi do toho jaká sem! ŽERU JÍÍÍ
    • anett98

      Re: Al

      jsem na tom stějně *1* sice u mě byli moji oblíbenci vždy Cody s Al a už mi to zůstalo.... v těch pozdějších řadách byla škoda že tam Cody nebyl *8*
  • ane.tt

    ...

    všechno nej *14*
    • Re: ...

      I já se přidávám k blahopřání a ikdyž se spožděním,ale přece přeji Christine Vše nejlepší k těm krásným 31 narozeninám *4*
      • anett98

        Re: Re: ...

        také s hodně velkým spožděním přeji všechno nejlepší hlavně hodně zdraví *14* jsi pro mě nej herečka a tak to taky zůstane *4*
  • ivcaxxx

    Christine

    Christine jako Al v krok za krokem jsem měla ze všech postav nejradši,byla suprová. *1*
    • anett98

      Re: Christine

      pro mě byla je a bude nejoblíbenější *4* aji ta postava Al ke mě sedí jsem taky takovej kluk kterej si nenechá nic líbit a raději se rve *1*
    • Re: Christine

      pica pica pica pica *3* *3* *3*
      • anett98

        Re: Re: Christine

        p.petulkaa33 má pravdu ty jsi piča to co dokázala christin by jsi ty nikdy nedovedla tak nežárli
      • p.petulkaa33

        Re: Re: Christine

        prosimtě si sama piča

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit