Přejít na výpis diskuzí

Christopher Lee

OSOBNOST 31.12.2006 
20 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lee

    at zije hrabe Dooku
    • Nedávno se mi dostal do ruky jeden z časopisu, který o siru Christopheru Lee, přinesl článek. Byla jsem neuvěřitelně překvapena, že tato hvězda byla velmi skromná. Nikdo netušil, že tento bývalý britský agent, stál za lidmi , kteří za druhé světové války naplánovali atentát na říšského protektora. On sám o tom nikdy nemluvil.Proto před tímto pánem hluboce smekám, a myslím, že by mu patřil obrovský dík, že měl odvahu pomáhat malé zemičce uprostřed Evropy. Sire Lee Děkujeme. Takových lidí by mělo být více. Pro mně zustáváte hrdinou. Odpočívejte v pokoji
  • Lidi, kteri nemaji co rict, at radeji mlci. A nepisou. Christopher Lee je velky clovek a umelec. Je to nekdo, kdo cely zivot na sobe tvrde pracoval. Natocil vice nez 250 filmu, je zapsan v Guinessove knize rekordu jako herec s nejvetsim poctem natocenych filmu, a taky jako nejvyssi herec v hlavni roli. Ovlada asi 10 jazyku, pise poezii, spiva... Nevim, jestli se autorka (anebo autor?) predesleho komentare muze o sobe rict alespon polovinu takovychhle faktu. Jestli jo, ani to ji nedava pravo ventilovat sve negativni pocity na verejnosti. At to skusi hlavou do steny - nemuze uz mnoho stratit.
    • Vampirecat
      ano, když tak přemýšlím je to velmi vzdělaný člověk a na jeho krásně démonický hlas nemá žádný zpěvák. Nevyrovná se žádným po.... .m hiphoperům ani žádný jiný novodobý zpěvák ho nemůže nahradit.

      http://www.youtube.com/watch?v=rJ42cbnjMpM&list=FLcmVFIfMhxfVYkVpepAp6cA&index=3&feature=plpp_video. A když někdo řekne že toto není pěkné (chtěla jsem být slušná), neví o čem mluví a hudbě vůbec nerozumí *10*
    • Re:

      Tak ona jen podotkla, že je hnusnej dědek *4* ...no ale mě teda příde, že mezi dědky zrovna vypadá celkem dobře...jinak ho mám moc rád - je to výraznej a charizmatickej herec - když v něčem hraje tak se na to už jen kvůli němu rád podívám
  • leeeeeeeeeeeeeeeeeee

    lee je hnusnej dedek
    • Re: leeeeeeeeeeeeeeeeeee

      Tsss...no dovol
    • Re: leeeeeeeeeeeeeeeeeee

      ahoj je nekdo kdo poradi jak a odkud stahovat horory tohoto skveleho herce??????????? *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit