Přejít na výpis diskuzí

Christopher Richard Stringini

OSOBNOST 31.12.2006 
400 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jacicek

    US5

    Mám ráda RICHARDA *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* je nádherněj mam jě jich písničky ráda
  • kajuska4

    ..

    MILUJI TĚ RICHIE *14* *14*
    • jacicek

      Re: ..

      Kájusko to moje je lepší
      • kajuska4

        Re: Re: ..

        Já mám lepší protože ho miluji a to máš jen ráda *1*
  • richie věk

    Cau lidi neci nic rikat ale mate chybne napsanej ron narozeni narodil se roku 1988 a ne 1986 jinak richie je upe nej kluk na svete *14*
    • Re: richie věk

      vůbec *1* je 86 ... , to že je 88 si vymysleli , aby byl mladší a aby tím získali víc fanynek *5*
      a on tenhle rok měl i na svým FB a má ho na svým Myspace... *5*
  • ivitka

    Richie

    Richie je stejně nejlepší kluk na světě škoda že nikdy v ČR neuvidíme *9*
  • VLASY

    jakto ze se nechal ostrihat????? *7*
    • majda1997

      Re: VLASY

      jj, nechal ale teď už zase vlasy má. Neboj :)
      • Re: Re: VLASY

        uff *4*
  • majda1997

    Hlasujte pro US5

    Ahojky. Zatím se mi to nepodařilo zjistit, ale zkusím to ještě jednou. Teď sem ale přicházím s něčím novým. Cena Bravo Otto. Hlasujte pro US5 na stránkách Brava www.bravo.cz a dejte si tam ceny Bravo Otto. U skupiny roku zaškrtněte jiné a napište tam US5 !!!
    • Re: Hlasujte pro US5

      ahoj jsem vase faninka klarka *9*
    • Re: Hlasujte pro US5

      ahoj souhlasim s tebou že bysme měli podpořit US5 v soutěži Bravo Otto.Já sama si bravo kupuju a mislim že je to dost dobrý nápad *1* *1* *1*
  • danicek

    koncert v čr to by bylo supeeer!napíšu to všude at to pošlou! *15* *14*
    • majda1997

      Re: danicek

      To určitě udělej!!! *3* Zkusim zjistit, kolik nás je a napíšu to sem, ok? *4*
  • majda1997

    Us5 v Čr !!!

    Ahojky, zdravim všechny! Máme jedinečnou možnost vidět US5 v ČR. mUSÍ NAPSAT ASPOŇ 3000 FANOUŠKŮ, ZTM JE NÁS JENOM 800 *9* . pIŠTE NA E-MAIL KONCERT@US5-CZECH.CZ !!! Napište tam jméno, věk a bydliště.
    • zuzililinka15

      Re: Us5 v Čr !!!

      nic víc??jenom jméno,věk a bydliště?? pošlu to všem co fandí Us5
      • majda1997

        Re: Re: Us5 v Čr !!!

        jj, jenom tohle! Našla jsem to na něčim blogu. Bylo to starý asi tak 2-4 měsíce. Ne...asi spíš tři. No já nwm, ale každopádně posílejte
        • zuzililinka15

          Re: Re: Re: Us5 v Čr !!!

          jj.Kolik už nás je???
          • majda1997

            Re: Re: Re: Re: Us5 v Čr !!!

            Já nwm. Já jsem to četla a bylo nás kolem 800 lidí. Pak jsem našla osobnosti.cz, tak jsem to sem napsala. Doufám, že nás bude už víc. Dávala jsem to facebook, lidi.cz atd. Prostě kam můžu!!! *3*
            • zuzililinka15

              Re: Re: Re: Re: Re: Us5 v Čr !!!

              já taky *4* *14* *4*
  • danicek

    mooc ti děkuju,si mě uklidnila já v to pevně doufala že neni!!a miluju hoo mooooc!I LOVE YOU RICHIE! *14* *14* njn když to nemaj voni tu krásu tak záviděh jinejm!! *14* *14* *14* *14*
    • Re: danicek

      Ale on teplej je :( ... nějakej ten pátek z5 to napsal na FB a pak si ho smazal a prý i jeho kamarádka to potvrdila že je gay :)... najděte si to někde na blogu , tam to je ;) *9*
    • zuzililinka15

      Re: danicek

      To nejsi sama že ho miluješ :-) *14* *14* *14* *14* On je prostě božíííííííííííííííííí *14* *14* *14* *14* *14* *14*
      • Re: Re: danicek

        já ho taky lowuju *14* *14* *14* *14*
  • danicek

    prosím odepište na mou otázku předem děkuji..
    • zuzililinka15

      Re: danicek

      Ahojky,neni teplej! To ten idiot,ten co ti to řekl,mu závidí a nějak si to neuvědomuje,nebo spíš jo,ale nechce si to přiznat..Nevšímej si toho,hold se najdou aji blbci co nadávají celebritám *16* A musím s tebou souhlasit,Richie je kláááááááásnej *14* *14* :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit