Přejít na výpis diskuzí

Chuck Norris

OSOBNOST 31.12.2006 
157 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • veverkaveve

    j

    vsechno nej k narozeninam *4* *4*
  • Norris-fakt

    Chuck nenosí neprůstřelnou vestu-on má tělo z ocele!
  • Žádost

    Ahoj!Sháním knihy Chucka Norrise o bojovém umění,které on sám napsal.N
    evíte,kde bych je sehnal?Nemáte je doma a nechcete je prodt?Cena dle dohody.Kontakt na 721386031.Děkuji za pochopení.
    • Re: Žádost

      Mám už jiné číslo a to 607180320,ale zájem o knihy s Chuckem Norrisem trvá.
  • Recenze

    Tady je dokonce recenze na jeden Chuckův film:

    http://www.gorilla.cz/arti cle/3214-missing-in-action-chuck-no rris-deratizuje-vietnamskou-dzungli .html *3*
  • názor na bojová umění Chucka Norrise

    Chuck Norris je velmi tvrdý chlap, není to žádná bábovka. Mne osobně fascinuje jeho styl bojových umění a to, jak je rychlý v úderech. Je sice pravdou, že prohrál jediný souboj z Brucem Leem, ale je to pěkný bourák. Ve filmu Walker Texas Ranger., který mám osobně moc rád a sleduji ho, kdykoliv je v televizi, to opravdu předvádí. I když je to sice trošku upravené, stojí to za to. Naučit se bojová umění je velmi těžké, protože to chce každodenní dřinu, ale on to umí dokonale. Co is myslíte lidi o jeho stylu bojového umění? Já, že je skvělé. *1* *5*
  • názor na bojová umění Chucka Norrise

    Chuck Norris je velmi tvrdý chlap, není to žádná bábovka. Mne osobně fascinuje jeho styl bojových umění a to, jak je rychlý v úderech. Je sice pravdou, že prohrál jediný souboj z Brucem Leem, ale je to pěkný bourák. Ve filmu Walker Texas Ranger., který mám osobně moc rád a sleduji ho, kdykoliv je v televizi, to opravdu předvádí. Ikdyž je to sice trošku upravené, stojí to za to. Naučit se bojová umění je velmi těžké, protože to chce každodenní dřinu, ale on to umí dokonale. Co is myslíte lidi o jeho stylu bojového umění? Já, že je skvělé. *1*
  • Cuck

    To je jeden z největších debilů. Myslím si že i jeho hovna mají hvězdy a pruhy *9*
  • :-D

    http://radekhulan.cz/item/kdo-je-to -chuck-norris

    nema to chybu *5*
  • Přečtěte si toto

    Chuck Norris je jediný člověk, který práskne s otáčivými dveřmi.
    Chuck Norris spí s polštářem pod pistolí.
    Chuck Norris vydržel v non-stop baru do zavíračky.
    Chuck Norris dokáže udělat jednou ranou z velblouda komára.
    Chuck Norris je také velký hráč. Pokud vám nevyšla čísla ve Sportce, je to proto, že sázel i Chuck Norris.
    Chuck Norris dokáže jednou ranou rozbít dubový stůl. Dokáže ho však hned zase sešít jehlou a nití.
    Miss World pravidelně vyhrává Chuck Norris, pokaždé v jiném převleku.
    Nejbezpečnější heslo na světě je ChuckNorris
    Pouze jediný uživatel dokáže více než administrator. Chuck Norris
    Chuck Norris nepodléhá pravidlům. Pravidla jsou Chuck Norris
    Vědci tvrdí, že nikdo nemůže přežít v černé díře. Chuck Norris nesouhlasí s ohledem na to, že si je dává k snídani. "Chutnají jako kuřata."
    Chuck Norris má dvě rychlosti, chůze a zabíjení, ovšem nejdou rozeznat, protože Chuck Norris zabíjí i za chůze.
    Když si nevíte rady, řekněte si:"Co by udělal Chuck Norris?" A pak to vzdejte, protože nemáte takovou sílu.
    Někdo dokáže ohnout lžíci myslí. Chuck Norris dokáže ohnout mysl lžící.
    Na světě nejsou lesbičky, jen ženy, které ještě neviděly Chucka Norrise.
    Kdo jinému jámu kopá, je u Chucka na brigádě.
  • Přečtěte si toto

    V průměrném obývacím pokoji je 1 242 věcí, kterými by Vás Chuck Norris dokázal zabít. Včetně samotného pokoje.
    Okolní vesmír existuje, protože se bojí být na stejné planetě jako Chuck Norris.
    Chuck Norris nečte knihy, jen je pořádně zmáčkne a dostane informace, které potřebuje.
    Chuck Norris je tak rychlý, že může oběhnout Zemi a udeřit se pěstí do zad.
    Chuck Norris nenosí hodinky, on prostě určí, kolik je hodin.
    Chuck Norris zná poslední číslici čísla pí.
    Někteří lidé mají jednu mozkovou hemisféru větší než druhou. Chuck Norris má větší obě.
    Chuck Norris vynalezl celé spektrum barev kromě růžové. Tu vynalezl Tom Cruise.
    Žádné globální oteplování neexistuje, to jen Chuck Norris přiblížil Slunce k Zemi, když mu bylo chladno.
    Když bůh řekl "Budiž světlo!", Chuck Norris odpověděl "Řekni prosím."
    Chuck Norris jednou kopl koně do brady. Jeho potomci jsou dnes známí jako žirafy.
    Ozzy Osbourne ukusuje hlavy netopýrům, Chuck Norris to dělá tygrům usurijským.
    Když se říká nikdo není dokonalý, Chuck Norris to považuje za osobní urážku.
    Chuck Norris umí mluvit Braillovým písmem.
    Když Chuck Norris spadne do vody není mokrý, ale voda je Chuck Norris.
    Chuck Norris jednou navštívil Panenské ostrovy, dnes už se jmenují jen Ostrovy.
    Chuck Norris se nebojí tmy. Tma se bojí Chucka Norrise.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší