Přejít na výpis diskuzí

Chuck Norris

OSOBNOST 31.12.2006 
157 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PROČ SI TADY PÍŠETE SAMI JAKO TRUMBEROVÉ? VŽDYŤ NORRIS JE AŽ V AMERICE.
    • Re:

      Toto je diskusní forum o Chucku Norrisovi a ne pokec s norrisem.Rozumíš?
  • CO VIDÍTE NA TOM STARYM DĚDKOVI?
    • Re:

      Milá Terezko, všichni jednou zestárnem. A na to, kolik je Chuckovi let, vypadá velice dobře. Vy co dokážete akorát urážet rači nechoďte na žádný diskuze.

      Naprosto souhlasím s tím, co Ti psal P.Kocfelda *13*
    • Re: reakce na příspěvek

      Není to starý děděk ale dobrej Bourák, který umí bojová umění i ve skutečnosti.
    • Re:

      A ty nebudeš jednou stará?Bůh ví jak dopadneš.Nečetla jsi Norrisův životopis?Je o hodně lepší než kohokoli z nás.
      Měla bys mít úctu ke starým lidem.To tě rodiče nenaučili?Jsi povrchnní ignorantka!
  • slintací chlap

    Chuck Norris je nadhernej chlap s sexy prdelkou.Zbožnuju chlapy s fousama a tenhle je zvlášť povedený exemplář:o) seriál Walker, Texas Ranger je úžasný
  • Je můj nejoblíbenějsí herec na světě. Chtě bych se snim nekdy setkat
  • Chuck je nejlepší! Ráda se dívám na jeho filmy. Jeho akce jsou autentický! A je to sexi chlap! Na ten jeho věk.....
  • Chuck Norris

    Chuck je prostě nejlepší a na to že mu zachvíli bude 66 roků tak má spickově vypracovaný tělo.......................jen tak dál chucku !!!!
  • aaahoj všeeem... Chuck je nejlepší herec a můj nejoblíbenější...!!!!
  • Chucka Norrise jako herce miluju, jeho karate a taekwon-do je skvělé takže ho mám rád a na jeho filmy se s chutí vždycky podívám, je to opravdu kabrnák kdyz mu je dneska 65 let a stále dělá svoje karate a natáčí filmy.Ale mám pro vás dobrou zprávu, Norris natočil nový film který nese název The Cutter(2005) a hraje v něm detektiva který spolupracuje na vysetrování vrazdy která souvisí s diamantem, a pak natocil nové díly Walkera který se jmenujou Walker, Texas Rangers: Trial by Fire.Mám s toho moc velkou radost ze se noris vrátil s novým filmem po Prezidentovy muži 2 z roku 2002.
  • Chuck Norris

    Je to môj najoblubenejši herec zo všetkých hercov na svete.Pozerať sa na filmy s ním je pre mňa veľký relax.Chcela by som získať jeho fotografiu s podpisom, ale to asi zostane len môj nesplnený sen.
  • super herec mám ho ráda

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit