Přejít na výpis diskuzí

Chuck Norris

OSOBNOST 31.12.2006 
157 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • neo_ap

    Reakce

    Hezky jste se rozepsali. Tak já to jen shrnu. Seagal by dostal od Chucka přes hubu. O tom se přece nedá ani pochybovat. (Musím však říci, že Seagala nesnáším). Jediný, ze kterého by měl Norris asi respekt, by byl Bruce Lee.
    Jako herec je opravdu prkenej, proto jeho filmy nevyhledávám. Ale jsem fanda seriálu Walker, Texas Ranger. A role Cordella mu neoddiskutovatelně sedla.
    Zda sbírá citáty o své osobě nevím, ale pravdou je, že některé trochu přehánějí. Ty reklamy prý natočil rád, a vcelku měli velký a pozitivní ohlas. Osobně mě dvakrát nenadchly. Ale ta s tím: „bruslí“, je dobrá.
    Van Damme je blb. Je to škoda. Filmy Krvavý sport, nebo Živý terč, jsou dobrý. Ale ty ostatní, jsou nekoukatelný.
    *5*
    • Re: Reakce

      Řeknu jedno slovo: NESMYSLY *16*
      • johnlennon96

        Re: Re: Reakce

        mlč *3*
  • Vtip

    Co je to svatá trojice?:Chuck Norris,Bruce Lee a Arnold Schwazenegger.
  • mitchell

    steven

    tiger:Tak to se omlouvám.Že byl/je Van damme na drogách to jsem vědel,ale nevědel jsem jak dlouho.Když jsem četl ten článek tak mě to nenapadlo že může být sjetej a navíc jak píšeš ten článek tam není celý takže jsem nevědel že Seagal řekl že někde v soukromý si s ním bitku dá.Jestli jsem Stevena nějak pohoršil (což asi ano)tak to se omlouvám. *3*
    • Re: steven

      to nevadí každej má jinej názor ale Van Damme je na drogách už opravdu dlouho ted teda říká že s tím přestal ale ... výš jak to chodí *3*
  • filmy

    Chuck Norris nehraje ve filmech ale filmy hrajou v Chucku Norrisovi *3* *5* *4* *5* *1* *1*
  • Chuck

    Chuck Norris je dost dobrej ale neni tak dobrej jako třeba Steven Seagal ten je fakt fajnej kdyby se utkali v boji Seagal by vyhrál. Ale Chuck je tky COOL herec *5*
    • Re: Chuck

      To těžko - Segal by neměl šanci. Jestli to nevíš tak nejdražší filmovou trikovou scénou všech dob, byl Chuckův souboj s Brucem Lee ve filmu Way of the Dragon (Cesta draka) a to si lidi o Bruceovi taky mysleli jak je dobrej.
      • Re: Re: Chuck

        *1* *1* *1* *1* jenomže to je film já ale mluvim o realitě Norris by proti Seagalovi neměl šanci to tě řikám
        • Re: Re: Re: Chuck

          jasně souhlasim Chuck Norris by dostal od Seagala na prdel.... na Seagala nikdo nemá. Kromě Bruce Leeho .... nikdo *1*
          • mitchell

            Re: Re: Re: Re: Chuck

            Tak to vůbec Seagal je srab http://www.jcvd.cz/film/ koukni se sám (druhý článek)
            • Re: Re: Re: Re: Re: Chuck

              Vím já *7* Stačilo by tohle *5* :
              http://s372.photobucket.com/albu ms/oo166/HUA1979/?action=view&curre nt=RoboCopshootout_title13.mp4
            • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Chuck

              *1* *1* *1* Peter Weller??? A co umí podle tebe?? musim se opravdu zasmát *1* *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Chuck

              Prd - všechny by rozstřílel Peter Weller *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Chuck

              Seagal je frajer a nakopal by prdel všem a Jackieho Chana by upe rozstřílel *1* *1* *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Chuck

              No hlavně že se Segal je takovej hrdina, že si to svoje karate čí co to má být, zkouší na kaskadérech, který mimo jiné kope do rozkroku - jen tak pro zábavu. Taky si na něj ti kaskadéři už stěžovali.

              A konec konců - Jackie Chan by natrhl prdel všem, Segalovi, Norrisovi, Van Dammovi i Stallonemu *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Chuck

              *1* *1* *1* *1* *1* To si děláš srandu že to ještě sem dáš *1* takovej nesmysl výš proč se Seagal nechtěl prát s Van Dammem? Asi ne ale já ti to řeknu. Protože: 1. Van Damme je vyfetlej blbec(určitě byl sjetej)
              2. se to nědělá když seš u někoho na návštěvě(u Stalloneho) se s někym prát
              3. a nepral se s ním protože by to byl skandál a věděl by o tom celý svět a pak by následovali soudy....

              Takže si myslíš že Steven Seagal je srab jenom kvůli tomu že je slušnej a chtěl ušetřit další aférku? Nehledě na to že ten článek neni celý protože v celém článku by si se dočetl že mu Seagal řekl že klidně s ním bude zápasit někde v soukromý ale ne na tý párty protože je to neslušné ale vysvětluj to někomu kdo je na drogách už skoro půlku svýho života(Van Dammovi)..... *5*
      • mitchell

        Re: Re: Chuck

        souhlasim Seagal by dostal na prdel
  • ett

    PŘÍBUZNOST

    Nevíte někdo jestli je Chuck příbuzný se Zuzanou Norisovou ? *15*
    • Re: PŘÍBUZNOST

      ne není protože Chuck Norris je z dvěma r a Zuzana Norisová je jenom z jedním *13*
    • Re: PŘÍBUZNOST

      Hóóóóóóóóóóóódně móóóóóóóóóóóóóc vzdáleně...
  • joey.jordison

    T-Mobile

    já si myslim že nová reklama T-Mobile, která má 5 druhů asi, ta která je s Chuckem tak je pěkně trapná, všichni si z něj dělají srandu a přitom je to skvělej herec. bych chtěl viděl jak by nějakej ten vtip řekli kdyby byl Chuck v jejich přítomnosti *1*
    • Re: T-Mobile

      parádní jsou to reklamy
    • Re: T-Mobile

      Já si zase myslím, že se ty reklamy s Chuckem povedly. Že by Chuck byl až tak skvělej herec si nemyslím - celý jeho herectví je postavený v podstatě jen na pověstným 'kopu s otočkou', jinak jako herec je dost 'prkenej' a nedokážu si představit jak by zahrál nějakou vážně těžkou roli - sir Laurence Olivier nebo Alec Guinness byly skvělí herci. A že by někdo měl problém před Chuckem říct nějakej vtip o Chcukovi pochybuju, protože Chuck je má rád a sám je sbírá, tak by byl možná rád, že se dozvěděl nějakej novej do sbírky *3*
      jestli nevěříš, tak si zadej na YouTube do vyhledávání:
      Chuck Norris facts read by Chuck Norris
      • mitchell

        Re: Re: T-Mobile

        Souhlasim s joey.jordison ty reklamy jsou trapný a všechny ti vtipy taky a vubec nechápu že to Chuck sbírá jsou to samý blbosti
        • Re: Re: Re: T-Mobile

          Hele mladej, tvůj názor na vtipy o Chucku Norrisovi a na reklamy od T-Mobilu ti vyvracet nebudu - na ten máš právo. Ale jestli si i ty myslíš, že Chuck Norris je super herec, tak jseš na omylu. Když jsem se podíval fandou jakých filmů jseš, tak mě to ani moc nepřekvapuje - v podstatě je to samej akční brak a tzv. "komedie" plné fekálního humoru u nichž se nemusí moc přemýšlet (těch pár filmů, který by se daly označit za kvalitní a dnes už i klasický jsou taky akčňáky, viz. např. First Blood, Rocky, atd.). Beru, že tobě Chuckovo herectví bohatě stačí. Až ale začneš sledovat filmy trochu na úrovni, tak si možná o kvalitě Chuckova herectví promluvíme. Nebo na to příjdeš sám *3*

          P.S.: Kdyby Chuck tu reklamu považoval za blbou nebo zesměšňující jeho osobu, tak by v ní nikdy nehrál - peněz má určitě dost...

          http://www.youtube.com/w atch?v=dIgey9NLdhk&feature=related
          • mitchell

            Re: Re: Re: Re: T-Mobile

            Tak o tom se hádat nebudu,že se tobě Chuckovo filmy nelíbí je tvoje věc,ale pro mě je prostě číslo 1 a konec


            přeji hezký den
            • Re: Re: Re: Re: Re: T-Mobile

              Tak to zase pozor! Nenapsal jsem, že by se mě filmy s Chuckem nelíbily! Hlavně ty starší jsou docela koukatelný. Samozřejmě Chuck je legenda akčních filmů a filmů s tematikou bojových umění a např. 'Nezvěstní v boji' považuju za zajímavý akční snímek, ale nikdy jsem jej nepovažoval za vynikajícího herce - opravdový herectví je prostě o něčem víc, než jen o rozdávání kopů s otočkou a střelbě ze zbraní s ∞ nábojů v zásobníku. Konec konců podívej se na ČSFD.cz jakou má většina Chuckových filmů hodnocení *3*
              Stejně tak akční filmy a současné tzv. "komedie" nepovažuju za kvalitní filmy - podívám se na ně (a udělám si na ně názor), ale třeba kterýkoliv díl série 'Prci, prci, prcičky...', apod. normální člověk může shlídnout maximálně jednou, protože to jsou totální "pikačoviny".
              Kvalitu filmů prostě nemůžeš objektivně posuzovat podle toho kolik je v nich vystřeleno nábojů, kolik tam proteče litrů krve, nebo kolik tam leží mrtvol. Pokud bys byl taky ve fanklubu filmů jako např.: Vykoupení z věznice Shawshank, Přelet nad kukaččím hnízdem, Forrest Gump, Kmotr, Spalovač mrtvol, Million Dollar Baby, Full Metal Jacket, Das Boot, Jméno růže, Hodný, Zlý a Ošklivý, atd., tak bych řekl, že to dokážeš pochopit, ale v těchto filmech netečou hektolitry krve, takže tě míjejí a moje snaha je tím celkem zbytečná. Holt každý máme jiný názor na to co je a není kvalitní film nebo herectví...

              I tobě hezký den *5*
  • mitchell

    Víkend

    V tom magazínu Víkend na nově co o něm říkaly to by mě z toho jeblo.To vymyslí jen nova *16*
  • chaoss

    Vzhled chucka norrise

    I když je chucku norrisovi(čteno; Čaku Norisovi) 70,stále vypadá mladý.Jako na 30 let.A většina vtipů o něm,se ho mohou dotknout,tak pozor *13*
    • mitchell

      Re: Vzhled chucka norrise

      Přesně tak
    • Re: Vzhled chucka norrise

      Tak, tak - máš pravdu, protože:
      1. Chuck Norris nestárne, jen postupuje na další level.
      A nebo: Chuck Norris nestárne. Stáří Chuck-Norrisuje.
      2. Žádné vtipy o Chucku Norrisovi nejsou vtipné, protože kde je Chuck Norris, tam končí veškerá legrace.

      Každopádně Chuck Norris vás miluje, jinak by jste už tohle nečetli. *15*
  • .

    Chuck Norris dokáže člověku utrhnout hlavu a pak mu ji mrštit do obličeje.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší