Přejít na výpis diskuzí

Ciara Harris

OSOBNOST 31.12.2006 
67 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cici

    Ciara je supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eerr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
  • CiARA

    Ciara,Beyonce a Rihanna jsou moje nej,zpevacky,i kdyz ciaru mam nejvic rada,super styl,bomba tanec a super spev.Rihannu jsem mela rada kdyz mela dlouhe vlasy taky tancovala a zpivala hip hop ale pak se ostrihala a prestala se mi libit jako jeste ne tak hrozny ale ted se ostrihala jako kdyby mela na hlave mrize a zacala jse oblikat hrozne,zacala ze sebe delat toki hotel.Ale Beyonce je furt good i kdyz ciara je nej.Beyonce dobrej styl hezka i krasnej hlas.Ale Ciarka je PSTE NEEEEEEEEEEEJJJJJJJJ. *14* *3* *1*
  • byla chlap

    prej byla dřív chlap a nechala se předělat neví o tom někdo něco? *5*
  • Ciara

    Ciara je krasna zena robi skvelu hudbu a ostatne pseudoumelkyne jej nesiahaju ani po clenky...nevie niekto cirou nahodou nejaku e mailovu adresu kde si to akoze ma sancu precitat? *3*
  • frideman

    Sraz fanoušků

    25. října, v den, kdy slaví Ciara 23. narozeniny na její české fanstránce www.ciaraexclusive.ic.cz sraz fanoušků v 20:00. Bude nový vzhled a pokec o naší CiCi :2: Jste vítaní :-)
  • Ciara je strašně moc dobrá zpěvačka aspoň teda pro mě :D
    Vlastně je můj idol no.. *1*
    S ní by jste si měli brát příklad (Y)
  • 1-tata-1

    nazor

    takze preco ju porovnavate s Rihannou ... rihanna je popova spevacka a nie HIP-HOP songer....takze co tu trepete ze ju napodobnuje ....Ciara je naj 1 ..ale to je velky rozdil *13* *13*
    • miley-destiny

      Re: nazor

      cassie ventura je tky dobra
  • NEJ ZPIVAČKA

    CIARA JE NEJ SPIVAČKA NA SVETE JAKO BRITNEY SPEARS
  • mp3

    chtěla bych se zeptat jestli nemá od Ciary tu úžasnou píseň 1,2 step já jí nikde nemůžu najít tak kdyby jí někdo měl please poslat na marfou@volny.cz
    *4* *4* *4* *4* *4*
  • jo ujde ale mam radsi aguileru ale ciaru posloucham taky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit