Přejít na výpis diskuzí

Cillian Murphy

OSOBNOST 10.4.2007 
34 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • :D super komenty... aj ja prispejem:D pred vyše desiatimi rokmi ma zožral výkon Edwarda Nortona v Prvotnom strachu a týždeň som žila zmätene, moja zbierka - pekne zaprášená - dokazuje o talentovanom hercovi, géniovi, až kým som nevzhliadla Capu v Sunshine... ten film som si pozrela tesne pred štátnicami a druhý raz som ho musela vidieť ani nie po 24 hodinách, že tam hral Murphy, to je len tonová čerešňa na fantastickej torte, sunshine som videla šesťkrát a neskončí to nikdy, vidieť Merkúr, statočného Maceyho, počúvať hudbu, tešiť sa z vypestovaného "kapradí":D každú sekundu toho filmu milujem a psychológ je tam najlepším človekom zo všetkých:) viem, že o mesiac sa mi náhodne dostal do povedomia dajaký že "horor" nočný let, čo ani nebol horor, ale že sa to dialo v lietadle, ma tešilo, že tam hraje Capa, a čuduj sa svete, zase som musela vidieť ten film druhý deň, už som rozmýšľala, kvôli čomu, lebo nie je ničím extra, ale murphy je tam extra:D magicky priťahuje výkonom... a potom som zistila, že ten super psycho padouch z batmana je on, čo sa mi páčil a to ma už nútilo sťahovať filmy s ním... disco pigs je môj naj, ale je to neskutočná meňavka (videla som sedemnásť filmov s ním a neviem sa dočkať Red Lights) a keďže som začala s ed nortonom, tu by som odôvodnila, prečo som ním začala, vlastne jemu média prikladajú známku chameleóna, sú si dosť blízki a veľmi ma potešilo, keď som čítala od Murphyho, že esi praje s ním hrať vo filme... aj ja si to prajem, lebo keď sa tí dvaja zgrupia s nejakým alanom rickmanom a režírovať bude povedzme že Nolan, nastane revolúcia v kinematografii:D:D:D nie je to o počte filmov, o kráse, ale murphy je pre mňa najlepším, ani norton by nemohol zahrať všetky tie role, hoci má väčšiu charizmu... herec má byť skutočným hercom a mal by zahrať všetko, nie? a murphy to dokáže... murphy má magický talent, herecký génius, čo sa rodí raz za tri storočia:D dúfam, že dačo naspieva okrem So new a Sand... sorry za taký dlhý koment, milujem ho:D
    Piggy Capa forever
  • wow

    Mě nejvíc dostal ve filmech Snídaně na Plutu a Disco pigs. Jeho výkon mi úplně vyrazil dech a čuměla jsem, jak talentovanej vlastně tenhle chlap je! Dokáže zahrát snad kohokoliv, od tichého záporáka přes naivňoučkého zamilovaného fantasmagora až po šarmantní a charismatickou "dámu", která si z vás po celý film dělá prdel.
    • Ano v těchto dvou filmech je famózní! Snídaně na Plutu je úžasný film, vtipný a zároveň vážný..Cillian to hraje perfektně! jakoby to nehrál ani :D je skvělej
    • Re: wow

      Naprosto s Tebou souhlasím. V těchto dvou filmech je famózní. Hleděla jsem s otevřenou pusou.
  • FILM

    Mě sa nejviac páči keď bol v SUNSHINE. To byl tak užasný film :D *1* :D
  • mattyska

    OČI

    Kromě toho, že je neskutečně talentovaný, má ty nejkrásnější a zároveň nejděsivější oči, co znám :).
    • Re: OČI

      Přesně tak. Jeden z mála lidí, kdo má tak pronikavě tajemně uhrančivé oči. Znám takových opravdu jen malé procento, a dá se říct, že to opravdu obdivuju-teda hlavně u chlapů B-).
  • je to talent

    To, že je sladký, sympatický a velice příjemný muž není třeba až tak dodávat...spíše mě na jeho postavě fascinuje jeho báječný a neobyčejný herecký projev...v poslední době jeden z nejtalentovanějších herců a doufám, že jej budu v kinech a televizích vídávat mnohem častěji...je to přece tak příjemný pohled :-)
  • anisekk

    cillian

    videla jsem s nim film 28 dni pote a nocni let!! on je vazne krááásnýýý *1* *4*
  • ...

    škoda že má ženu..:(
    ale stejnak ho žeru..;)xD
    hlavně v Nočním letu..:-*:)
    • Tak tohle si říkám taky!! :D :( Jsem do něho už dlóóóuhou dobu totálně zažraná:)) Je fakt suprovej:) *14*
    • Re: ...

      jj v nocnim letu je uplne sladkej *1* *1* *4*
  • loreleis

    28 dní poté

    Viděla jsem tehkle filmík asi xkrát a pokaždý je tam úplně k sežrání. Moc hezkej klučík.... *14*
  • Nej nej nej

    Viděla jsem s nim filmy Noční let a 28 dní poté...The Besst!!! *14* *14*
  • nik011

    happy birthday

    vsechno nej nej k narozkam!!***

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit