Přejít na výpis diskuzí

Claire Danes

OSOBNOST 31.12.2006 
27 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Claire

    Je to můj velký vzor.
  • Claire

    Claire danes jsem viděl v terminátorovi 3 a anichž bych jí tam poznal ta herečka se mi začala moc líbit *14* .Pak jsem ji viděl ve filmu Stardust a z mého nejoblíbenějšího terminátora nic nezbylo a všechen čas(u televize) trávím koukáním na Stardust *1* .Je to sice pohádka ale Supermegahafoultrahustá *14*
    • Re: Claire

      Yvaine- jinou herečku tam ani nemůžu dosadit protože Claire se pro tu roli hodí jako jediná na světe(je ideální)-teď jsem ještě víc zasněnější než normálně a myslím jen na Yvaine *4*
  • dvd

    nemáte někdo DVD nebo nahrávky seriálu - tak tohle je můj život? vysílalo se to v roce 1999 na CT1. prosím dejte vědět...
  • Claire

    Claire je uzasna herecka..hrala v hviezdnom prachu..uplne super film a ona super herecka xD *14*
  • Claire12

    Claire Danes je fackt suuper herečka. Poprvé jsem ji viděla ve filmu Terminátor3, ale chtěla bych vidět také hvězdný prach!!!! *3*
    • Re: Claire12

      jj...stoji to za pozretie...je to vazne bohowy film!!urco si ho pozri xD
      • Re: Re: Claire12

        Naprosto stejnej nazor... film parada... Claire Danes parada... *3*
  • claire

    Dostala mě! *1*
    • Re: Claire Danes

      je to skvělá herečka. Dobře hrála také v terminátorovi3 *4*
  • c.d

    V tom Hvězdným prachu je úžasná!!!!!
    • Claire

      Claire je opravdu moc moc úžasná, jedna z nejkrásnějších hereček a i žen, které jsem kdy viděl. Hlavně když není nalíčená (aspoň pro mě =P ) od přírody má krásnou, troufal bych si i říci "andělskou" tvář a co se filmu týče, u Stardust jsem si ji oblíbil úplně nejvíce a zatím jsem to viděl jen 4x :( ... ale mám to teprv týden a času je ještě hodně =D. Ovšem se na ten film z velké části dívám kvůli Yveine ;o) =D, ale i ten příběh je moc krásný, sice trošku pohádka, ale i přesto bezkonkurenční, dává mi možnost naplnit moji snílkovskou stránku mého života a taky díky ní jsem si dost oblíbil fantasy *1*
    • Re: c.d

      celej hvězdnej prach je užasnej:-)
      • Re: Re: c.d

        Hvězdný Prach je něco víc než film... Jinak bych se na to nekoukal 17x za sebou :) . No je cas si ho jit pustit na dobrou noc. Yveine :)
  • HANS MATHESON:)))

    MILUJU HANSE MATHESONA!!! *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit