Přejít na výpis diskuzí

Claire Holt

OSOBNOST 30.10.2007 
244 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vše nejlepší !!!

    Všechno nejlepší k narozeninám Claire !!! :-)) *4*
  • majka096

    .......

    Taky přeju vše nej *4*
    Ale v Popcornu psali že má narozky 1. ledna tak nwm *15*
    • Re: .......

      jo no taky sem to viděla , ale 1.1 má narozky jako Emma v h2o no a tak si to něják vzali jako pravdu :D . Ale pravý narozky má dnes! *4*
      • majka096

        Re: Re: .......

        Ahá tak to jo *4*
  • Všechno nejjjjjj

    Všechno nej k narozkám :-* *14*
  • Happy Birthday

    Všechno nej k narozeninám Claire *4* *14*
  • Narozeniny

    Všechno nejlepší k tvím narozeninám *3*
    • Re: Narozeniny

      Indruchova.Terezka@seznam.cz Clarie přidej si mě dávám ti svůj e-mail... a mohly by jste se tu bavit o něčem jiném než o kouření.... a mimochodem vše nejlepší... *3* štěstí že už sem clariu viděla na živo i ty otatní z H2o....
  • hanicka10

    Všechno nejlepší

    všechno nejlepší k narozeninám:)
  • narozeninky

    Vše nej.Claire
  • NEVÍTE

    nevíte s kym to mimčo má
  • 4aute lidi s kým měla to dítě ?
  • tak hele já si t myslela

    Claire Holt jako Emma Gilbert, která dokáže udělat z vody led, hraje jen v 1. a 2. sérii, později dokáže také posilovat moc, ve spojení s ostatními mořskými pannami a vytvářet sníh. Ve třetí sérii už nehraje, protože přijala nabídku na natáčení filmu Prokletí domu slunečnic 2. Na internetu se objevily informace o tom, že herečka odešla protože byla těhotná. Tahle informace ale není pravdivá.

    je to z wikipedie tak se nehádejte *13*
    • Re: tak hele já si t myslela

      Ty věříš wikipedii? A to nevíš, že tam může každej napsat jakýkoliv blábol?
      • smilezz-montana

        Re: Re: tak hele já si t myslela

        Ano, máš sice pravdu, že se Wikipedii ve všem věřit nedá, protože si tam může napsat někdo i co není pravda, ale tohle pravda je! Kdyby Claire měla mít miminko už by je přece dávno měla a jak sami vidítě nikde se nic neobjevilo. Claire opravdu nenatáčela h2o 3,protože mezi tím točila film Prokletí Domu Slunečnic 2.
    • Re: tak hele já si t myslela

      škoda byla super *9* *16* *5* *9* *7* *10* *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit