Přejít na výpis diskuzí

Cleo Massey

OSOBNOST 3.3.2008 
21 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kim

    Potvoru hraje v H2O...ted nevim jestli mám já nebo Cleo horší sestru...*5*

    A neřekla by jsem že ji je už tolik...vypada tak na 11-12 *1*
    • Re: Kim

      tjn ale ony i rikki emma a cleo vypadaj na mín *1* *4* ele sou upe bezva
      • Re: Re: Kim

        ti pico co tam pises kurvo lina chces sex tak mi napi mam chut na sukani mam ptaka dost velkeho do zadku *16* *14* *9* *9*
        • Re: Re: Re: Kim

          Ty úchyle,tady někdo vyjádří názor a ty?Jsi jak Hitler!Tak sem nelez když ti to tak vadí,že někdo řekne jen to co myslí.A když chceš tolik sex,tak jdi do sexáče(sex clubu)!A neštvi tady ty bin Ládine!
        • Re: Re: Re: Kim

          Klidas ale napis jak ho mas dlouhyho pokud pod 10cm tak ne ale jestli vic tak klidne a kdyby byl dlouhej nad 15 tak super *14* *14* *14* *14* *14* *14*
          • Re: Re: Re: Re: Kim

            ty jo ty ses taaaaaaaak trapna !!!!! a blba,zla,hnusna krava,fakt trapna!!!ty naletis takovymu blbovi!!!chapes ze si dela srandu???!!! *9* *9* *9* *9* *9* *13* *13* *9* *9*
      • Re: Re: Kim

        no to asi proto že při natáčení jí těch 12 fakt bylo...
  • Cleo Massey

    myslim ´že to bude jednou dobrá herecka a že je v normal životě super..
    • Re: Cleo Massey

      halo ime cleo you got hy mam in koutz vweas!!! *15* *16* *7*
  • stoner.jonas

    Cleo Massey

    Vypadá docela O.K......Podle mě není taková mrcha jako hraje v H2O stčí přidat vodu.Myslím že v normálním životě je hodná holka :)
  • Myslím, že je to "hodná" holka, ale v h2o stačí přidat vodu se chová jako krá*va(s prominutím..) *1* *2* *3* *4*
  • Ve filmu H2o je Kim doopravdy obluda ale ve 3 serii už není taková změna a ted když se koukám na její fotky vypadá nejen jinak ale i jako hodná holka =DD
  • lol.misha.lol

    d

    to je xicht na facku toto...
  • Jo a myslím že je v celku fajne fajne, jinak byla u mě doma.. *1* *2* *3* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *10* *11* *12* *13*
    • Jak mohla být u tebe doma, když sotva ví, kdo jsi. Ale já se nechci hádat, jenom ti nevěřím!! To je celé.
  • Je to pí*ča;PP
  • FUJ TA JE TAK DIVNÁ!!!!!! A JE MI NESYMPATICKÁ *10* *12* bleee
  • Je to k***a vůbec se mi nelíbí :P je to namyšlen k***a a je divná :D nwm proč! :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit