Přejít na výpis diskuzí

Clive Owen

OSOBNOST 31.12.2006 
77 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ojoj!!

    Dokonale nádherný chlap!!Úplně k sežráníí *14* v Sin City byl nekonkurenční *5*
  • veronika16

    jooj

    no proste bozi.....sin city a na dotek....bez nej by to nemelo zadnou stavu. *3*
  • Narozeniny

    Pan Owen je dobrý herec,znám ho hlavně z filmu Král Artuš,kde ztvárnil hlavní roli.Dnes je mu 44 let.Tak happy birthday!
  • ..

    No me osobne se nejvic libila serie BMW FILMS *3*

    http://thehire.tv/

    Nejlepsi je asi Hostage, Ticker a nejvetsi sranda je Star *1*
  • clive

    Viděli jste ho už v novém filmu Královna Alžběta: Zlatý věk? Je tam opravdu suprovej! *4* Byla jsem z něho úplně pryč.
  • fešák

    Zatím jsem neviděla moc filmů s tímhle hezounkem, ale ty co jsem zhlídla WOW!!!!
    *3* Je prostě nejlepší!!!! *1*
  • To samý

    Je to fakt moc pěknej chlap, hrozně se mi líbí typy- vysoký, černovlasý, tmavé oči, na tváři strniště...(naštěstí mám něco podobného doma *14*)
    • Re: To samý

      tak nevím ale oči má modrý *4*
      • Re: Re: To samý

        on má oči ZELENÉ *1* *13*
      • Re: Re: To samý

        ale tmavě modrý
        • Re: Re: Re: To samý

          To asi špatně vidíš... *13* *8*
  • Výborný herec

    Je úžasný, závidím jeho filmovým partnerkám....:-)Nádherný chlap s charismem.
  • Muž s velkým M

    Je to Muž!!!!!!!!!!!!!!!
  • Bent

    Dobrý den. ;) Sháním s Clivem film bent, je to o koncentráku, ale nemůžu to nikde sehnat. :( Není to teda moc známej film, ale určitě stojí za to ho vidět. Můžete se mi někde zeptat, jestli se to nedá stáhnout? Nebo nemůžete to někde stáhnout vy, prosím? :) Sháním to už pár dní a skoro kvůli tomu už nepsím. :) Jste jedna z mejch posledních nadějí, v ČR to snad není v jediný videopůjčovně, na netu o tom není snad ani zmínka, ale český titulky se stáhnout daj. Prosím, pomozte mi s tím, uděláte dobrej skutek. :) Za všechny užitečný informace budu ráda. :)
    • blueeye

      Re: Bent

      Už je to pár let, už sis to určitě někde stáhla. Já nedávno na uloz.to + titulky zvlášť a je to fakt zážitek. Úžasný film. Zkoukla jsem to původně, že tam hraje Bettany(gestapák co zastřelí Horsta), ale Clive a Lothaire Bluteau byli dokonalí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit