Přejít na výpis diskuzí

Colin Firth

OSOBNOST 31.12.2006 
152 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • on je fakt božííí<3

    Myslííím, že titulek mluví za vše *1* , od shlédnutííí prvního dílu Bridget Jones, ho naprosto zbožňuju, je skvělý herec a také hraje v dobrých filmek jako Bridget Jones, Pýcha A Předsudek nebo Mamma Mia atd. Má krásný úsměv a působí sympaticky, jeho ženě by mohla leckterá dívčina závidět *14*, jááá jí ho velice přeji *7* , ale kdybych měla možnost být tou ženou jááá, neváhala bych ani minutu *14* *14* *1* !!!
    Řeknu to stejně jako on v Pýše A Předsudku: Držím palečky v kariéře i v osobním životě můj 'krásný a milovaný' Coline *14* *1*
  • nelmo

    narozeniny!!!

    vše néééééééééj Coline
  • lieblinka

    Birthday

    Happy Birthday Colin!!! *3*
  • terezxd

    Colin

    Všechno nej k narozkám!! Tak příští rok velký jubileum co?
  • Re: výška

    187
  • Re: colin

    moje řeč, má charisma, kterému žádná ženská nemůže odolat. Jako herec je vynikající. Jen tak dál.... přeji hodně dalších úspěšných filmů *14*
  • kikina

    colina fakt miluju a jeho manželce závidim opravdu moc ho miluji *14* *14*
  • kiki

    colin je božíí ve všech fimech a díky jemu jsem si zamilovala písničky od ABBY *14* *4* *14* *4*
  • kristýnka

    colin byl úplně dobrej v pýše a předsudku
  • colin

    colin byl úplně boží v Bridget Jonesové a ve filmu pýcha a předsudek *14* *4* *14* a i w mamma mia zářil
  • Odkaz pre fanynky

    Milé baby, ktoré milujete Colina, vrelo vám odporúčam seriál Pýcha a predsudok z produkcie BBC z roku 1995 - som presvedčená, že na Colina už nikdy nezabudnete! To musíte vidieť!!! *14*
  • popolcek

    najlepší bol v Pýche a Predsudku a ešte v Bridget Jonesovej :)
    taký charizmatický a milý :) *14*
  • Haldáá herec..:D

    Nejlepší byl v "holky z naší školy"..prej JEFRY :D.*1*.tak z toho sem nemohla:D *1* *1* *1*2** *1* *1*
  • lieblinka

    Sympaták!!!

    Hej tenhle herec je fakt nejvíc sympatickej,ted ho nějak můžu,nejvíc si mi líbí v Láska nebeská. *14* *3* *15*
  • Coliiiiiiiiiin

    Colin umí nádherně hrát!Zahraje snad všechno...nejvíc se mi líbil v roli Marka Dasliho...Miluju ten jeho usměv...vždycky když ho vidím tak mámupně skvělou náladu *14* *14* *14* *14* *14*
  • Re: Jak je to správně

    ta 1. varianta jo už 2x
  • :-*

    Se všema uplně souhlasim!!! Colin jo prostě upa k sežrání, možná to ode mě zní blbě ptz mi je teprv 14, ae jako on je naprosto božíí *14* *14* *5* !!! Borec..
  • diskuze Colin

    Ahojky lidičky na www.lide.cz se rozjiždí diskuze o Colinovi, takže se registrujte a kecejte o sto šest:-)
    *3*
  • Re: Re: no super

    no jo, jenže mě je 18 a nevim si z něho rady *9* *14* *14* *14*
  • chickenka

    Adresa???

    ahojky nechtěl by mi někdo napsat adresu Colina??? pls *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit