Přejít na výpis diskuzí

Colin Firth

OSOBNOST 31.12.2006 
152 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všude dobře, ve školce nejlépe

    Nic proti vám slečny, ale které z vás už bylo 12*9*? Homen po večerníčku spát a nevysedávat u*13* počítače. *5* *5* *9*
  • Zraje jako víno

    Fakt čím starší tím "chutnější". Když ho člověk vidí v Anglickém pacientovi, řekne si, že je dobrej, ale fakt třeba v tom filmu Co ta holka chce je prostě k sežrání!!!! A to nemluví o dalších, třeba Dívka s perlou nebo "Bridgetky 1,2". *3*
  • je to starej mlsnej kocour. *4* *4*
  • nemůžu bez něj žít

    já ho tak zbožnuju prostě je tak sladkej jako nikdo ta jeho vejška ty oči a ten sladkej pohled uznejte že táááááááák krásnej nikdo neni prostě ho miluju...... škoda že ho asi nikdy neuvidim *9*
  • Colin je soží

    řeknu to stručně je skvělej *14*
  • Colin

    Ano, je to vážně sympaťák!!! Ale - holky, neblázněte, musíte se smířit s tím, že je jenom na koukání :-) A možná, že kdybyste ho poznaly v soukromí, byly byste zklamané.....
  • Včera sem se dívala na Co ta holka chce a říkám si, jak sem viděla ukázky, ten chlap je sakra hezkej a je mi taky povědomej, až sem si přečetla, že hrál v Deníku Bridget Jones. No jasně, trklo mě, další z velmi charismatických, slušných a na nic si nehrajících herců. (jako Keanu Reeves, Michael Douglas...)
  • prosím o adresu!!!!!

    Strašně moc bych chtěla mít jeho adresu a nebo jeho autogram, tak mi prosím pomožtě aspon s tou adresou..A řekněte mi, teda poradte jak získat autogram...Já ho strašně miluju!!! Je Krásnej, milej, ..hm...Kdybych tak věděla jak se chová a tak ve skutečnosti... *14*
  • je proste super...ma ohromny charisma, je hrozne sexy a mam na nej uz adresu takze si napisu o autogram..juchuuu *15*
  • colin

    cafte, musim uznat, ze sarmantnejsieho a charizmatickejsieho herca som este nevidela, vazne, vyzaruje z neho nieco, za co by kazda zena vrazdila, len aby ho mala doma. je uzasny. Hlavne ako Mark Darcy je neprehliadnutelny, sladky krasny cukrik. Lenze tu na Slovensku sa neda zohnat nic ine len DBJ a shakespeare, ziadny iny jeho film, nevie mi niekto pomoct? dakujem
  • Jak jsem ho potkala!!!!!

    Musím se pochlubit, ještě dnes tomu nevěřím, ale Colina jsem potkala letos!!!v Římě, byl to určitě on tenhle chlap se nedá přehlídnout!!! Byl stejně skvělý jako před kamerou. Míjel mě po ulici a ještě dlouho jsem se za ním dívala a i ten krok byl jeho - v Deníku I. když šel koupit nový deník pro Bridget - houpavá rázná chůze. Určitě víte o čem mluvím. Je prostě skvělý. V Římě žije se svou italskou manželkou.
  • to je chlap!

    ahojte všechny! Elis, díky za tip na české stránky... Colin nemá konkurenci, stačí jeden jeho pohled a kolena se mi taky podlamují. Zatím jsem ještě neinvestovala do Pýchy a předsudku-docela mastná cena:( ale udělám to, protože v televizi radši budou dávat pořád dokola filmy se "sladkým" Pittem. Škoda že české televize nemají větší zájem o filmy s tímto úžasným charismatickým hercem:(
  • Colin je fakt supeeer.Je krásnej,hodnej,chytrej.Ikdyž neni zrovna nejmladší je to opravdu kus.Je to prostě milášek:-)))
  • České stránky ;-))

    Sice nejen o Colinovi, ale i o jeho bratrovi Jonathanovi, leč přesto dobrá zpráva: fanouškovské stránky v ČJ existují na http://firthbrothers.euweb.cz :-)))
  • Poslední věta pro Colina F.

    Colin Firth je fakt fešák a ani ten Brad Pitt na něj nemá.Po dlouhé době se konečně objevil někdo s pořádným charisma a hezkou kamennou tváří,usměvem že se podlamujou kolena.Čím je Colin starší tím je přitažlivější to můžou říct všichni.Ale může se nám jenom líbit.I LOVE YOU Coline Firthe.
  • Ach jo.....

    Všichni máte pravdu je sexy a taky se mi líbí.Chtěla bych ho hrozně naživo vidět.Taky mě zajímá jestli má děti a manželku.Na film BRIDGET JONES s rozumem v koncích, se koukám vždycky když Colina musím vidět.Neví někdo z vás adresu na něj? Je asi zbytečný mu psát jak ho mám ráda atd...Prostě se mi líbí a taky ho moc MILUJU:)(: (i když je o 25 let starší) Škoda že nejsem Bridget a to co se jí stalo by bylo doopravdy:(
  • Colin Firth forever

    Pýchu a předsudek jsem sehnala v Praze v Bontonlandu na VHS i DVD v originálu, ale musela jsem se po tom půl roku pídit jako Holmes a vše měli jen po lks!Vůbec nechápu proč tento skvělý film a také seriál ještě naproběhl naší televizí,když vznikl už před deseti lety!Colin je tam úžasný. Sleduji jeho kariéru už od roku l989,kdy se u nás dával v kinech poprvé Valmont a musím říci,že čím je starší tím je lepší a přitažlivější.Zasloužil by si, aby ho režiséři obsazovali více a do nějakých pořádných hlavních rolí,aťˇse jeho fanynky mají na co chodit koukat.Nebo alespoň ukázat něco z jeho tvorby z dřívějška, a že toho není málo.Colin má zkrátka charisma a pod pohledem jeho inteligentních ,hnědých očí se nám podlamují kolena, kam se na něj hrabou tzv. idoly z Hollywoodu!
  • On je taaaaak sladkej:)
  • Colin Firth je podle mě,jako divačky, opravdu dobrý herec. Je zbytečné psát, že ho mailuju atd.,protože ho jako člověka vůbec neznám. Líbí se mi ale jeho kemenná tvář a zářivý úsměv.To je fakt sexy...
  • miluju ho!!!

    Mám strašně moc ráda Colina i když je mi teprve 11 let.Je strašně dobrej hlavně v Deníku Bridget Jones byl taááááák sladkej!!!!Souhlasíte že jo???

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit