Přejít na výpis diskuzí

Michal Faitl

OSOBNOST 12.4.2009 
14 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Krásný konzerty

  • máš hodně dobře naekvalizovanou basu na koncertech, takle to má znít,- jo a ten červenej jaguár je krutej.... *5* žádná hnusná modern Ibanezka - tak se pozná solidní umělec .... *3*
  • Je opravdu úžasný!! Smekám.. *14*
  • Výborně hraje..Jo to video sem viděla aspoň tisíckrát,vždycky mi totiž zpraví náladu *1* *1* *1* Už se těším na další koncerty Mandrage *4*
  • Míšo k dnešnímu svátku ti přeji všechno nej nej nej štěstí,zdraví,lásku,
    úspěchy s kapelou ať jsi pořád tak skvělý basák a buď pořád tak vtipný.Mám tě moc moc moc ráda.
  • Neznámy

    Išla som sa sem pozrieť s tým, že sa dozviem ako sa volá, aspoň krstným menom. Ale nikde som to nenašla. Neviete niekto ako sa volá?
    • martina378

      Re: Neznámy

      Michal Faitl ... *3*
      • Re: Re: Neznámy

        Ďakujem :) aj som si myslela, že Michal, lebo vo videu z roku 2007 Peha tour písala ,,Viktorka" niečo o nejkom Michalovi. Už to chápem! :D Ďakujem ešte raz :)
        • martina378

          Re: Re: Re: Neznámy

          Nemáš zač =D ... To bylo to video jak ten Mates četl Viktorka píše Víťovi ... Že ??
          • Re: Re: Re: Re: Neznámy

            Presne to :D
            Víťa bol určite riadne spitý :D KKs...
            ,,Viktorka píše Matesovi... Viktorka píše Coopimu... Proč nám to píše, když nás to vůbec nezajímá? ...a pak napíše Matesovi. Mates..."

            ,,Ahoj Matýsku..."

            Jj, to, viedela som to milión krát. Jáj, jáj :D Chalani sú perfektný :D Coopi tam hádzal iné ksichty a dával perfektné hlášky :D
  • Coopi

    Ahoj, já viděla Coopiho na koncertě a moc mu to slušelo. Měl bílý tričko a pěkně udělaný vlasy. Prostě krásnej kluk. *3* *3* *3*
  • sebikelik

    Ehm

    *15* mě se teda nelíbí..znám hezčííí *4*
    • :P :D
  • coopi

    *14* *14* no comment *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit